Як написати економічне обгрунтування.

Економічне обгрунтування також називають фінансово-економічною оцінюванням, яка являє собою певну форму оцінки впливу. Вона використовується для можливості оцінки змін всіх грошових чистих потоків, які виникають у результаті реалізації способів державного регулювання, встановлення нормативної правової документації, корпоративних програм, які спрямовані на зміни в економічно-соціальній структурі.
Інструкція
1
Введіть зміни стандартів технічного регулювання, а також змініть галузеві норми, введіть різні технічні регламенти. Це допоможе вам змінити і перерозподілити вигоди, витрати, ризики підприємства.
2
Проведіть прогнозування зміни всіх існуючих факторів (вигод, витрат) на стадії проектування зміни стандартів технічного регулювання. Оцініть фінансовий економічний результат виконання цих норм, забезпечте оптимізацію витрат для виконання норм.
3
Корегуйте напрямок для процесу розробки норм і забезпечте моделювання впливу всіх розроблюваних стандартів у положенні підприємств і його галузей. Створіть план для більш ефективної взаємодії вимог по різних рівнях структури технічного регулювання.
4
Проведіть необхідні розрахунки по ходу проведення прогнозування економічного аналізу, пов'язані з переходом до дії всіх необхідних змін в нормативному документі, зокрема: розмір доходів, видатків бюджетів, витрат економічних суб'єктів, витрат суспільства, податкових внесків, а також бюджетної ефективності.
5
Прикріпіть до проекту правових нормативних актів, які при реалізації вимагають фінансових або матеріальних витрат, фінансові та економічні розрахунки.
6
Проведіть фінансову економічну оцінку компанії. Це дозволить вам: забезпечити раннє виявлення політичних, адміністративних, економічних наслідків і результатів.
7
Оцініть в грошових коштах додаткові супутні витрати і виявите вплив змін на фінансове становище зацікавлених сторін. Потім проведіть аналіз зміни структури витрат, ризиків і доходів та оцініть перерозподіл вигоди всіх зацікавлених осіб.
8
Проведіть оцінку раніше проведеного аналізу економічного обґрунтування. В цьому випадку ви отримаєте дані, які були до проведення аналізу, а також після зміни всіх факторів. Таким чином оціните доцільність цього проекту в грошових одиницях і дайте рекомендації для його вдосконалення, виходячи з проблем оптимізації витрат.