Як в'язати капюшон. капюшон Як в'язати.

Капюшон - зручне доповнення до будь-якого предмету одягу. Капюшоном можна приховати голову і обличчя, а також за допомогою капюшона можна зігрітися в холодну погоду. В в'язаних кофтах і куртках зручний капюшон - запорука комфорту і тепла, і існує безліч моделей і варіацій в'язання цієї деталі одягу: класичний капюшон, капюшон-чепчик, капюшон-комір, та інші. Капюшон-комір є популярним і зручним видом каптурів, і пов'язати його в будь-якому виробі досить просто, якщо ви володієте достатньою кількістю основних в'язальних навичок.
Інструкція
1
Орієнтуйтеся при в'язанні капюшона на лінію горловини спинки, яка залишається такою, як була, і не вимагає ніяких змін.
2
Визначте і намітьте розміри майбутнього капюшона, а також довжину і розмір смуги-застібки коміра.
3
Зв'язавши деталі светри (поличку і спинку) і пошивши їх разом, залиште відкритими петлі горловини.
4
Введіть у крайню петлю горловини одну спицю і пров'яжіть ряд лицьовими петлями по лицьовій стороні виробу, оформляючи край горловини, починаючи від обраної точки.
5
Петлі, що йдуть до цієї точки, просто зніміть, чи не пров'язуючи, на другу спицю.
6
Для в'язання капюшона виберіть просту хусткової в'язки лицьовими петлями. В'яжіть капюшон і періодично додавайте по центральній лінії його потиличної частини, або по зовнішньому передньому краю капюшона додаткові петлі.
7
Від різного типу додавання петель залежить майбутня форма капюшона - витягнута вперед або витягнута назад. Довяжіте капюшон до потрібної вам висоти (наприклад, 40 см) і закрийте ряд петель допоміжної ниткою.
8
Пропрасуйте і отпарьте виріб, а потім декоративно оплете допоміжну нитку.
9
Сшейте готовий капюшон з основним виробом, використовуючи шов «петля в петлю» для зшивання. Ваше в'язане виріб з капюшоном готово.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MfGTbQJzsis
Хто сказав, що капюшони - це не модно? Продовжуємо в'язати стильні, практичні і до геніальності прості речі. Капюшон (і одночасно шарф) буде родзинкою вашого гардеробу.
Вам знадобиться
  • Пряжа коричневого або будь-якого іншого кольору 200г (250м/100г), спиці №4
Інструкція
1
Наберіть на спиці 60 петель. Пров'яжіть наступний ряд виворітними. Зменшуйте в кожному наступному парному ряду по одній петлі 7 разів. В'яжіть полотно розміром 15 см задуманим малюнком. 30 петель з боку убавкі пров'яжіть хусткової в'язкою 2 см. 5 петель з боку особи протягом всієї роботи в'яжіть хусткової в'язкою, щоб край вироби не закручувався і не деформувався.
2
Далі, закрийте 25 петель з боку убавкі. В'яжіть полотно розміром 50 см. 5 петель з боку убавкі в'яжіть хусткової в'язкою, щоб край вироби не закручувався і не деформувався. Закрийте петлі.
3
Наберіть з першого набірного ряду вироби 60 петель. І в'яжіть полотно симетрично першій половині, як би дзеркально його відображаючи. Всі задумані убавкі перебуватимуть з іншого боку роботи.
4
Сшейте задній шов капюшона. Краї шарфа прикрасьте бахромою.
Зверніть увагу
Капюшон дуже зручний для в'язання. На ньому можна вив'язати будь-який візерунок, відповідний за кількістю петель. Кількість петель можна безболісно збільшувати або зменшувати в залежності від розміру капюшона і задумки автора.
Корисна порада
Коси на даній моделі: дві широкі коси 3 петлі на 3 петлі, з кроком переплетення в 4 ряди, одна вузька смужка по центру шириною в 2 лицьові петлі, Відстань між краєм, косами і центральної смужкою пров'язується виворітними петлями.