Як оцінити якість послуг.

Щодня люди користуються різноманітними послугами. Але, на жаль не кожен замислюється про їхній якості. А адже в нашій країні існують певні стандарти, яким повинні підкорятися всі без винятку фірми та підприємства.
Інструкція
1
Сплативши послугу, ви повинні бути впевнені, що отримаєте відмінне обслуговування. Насамперед, це стосується тих людей, які користуються послугами доставки на будинок певних товарів або часто подорожують і знімають номер у готелі. Уважно читайте договір, який вам пропонують. Якщо щось вам в ньому незрозуміло, то обов'язково уточніть ці пункти подробней у консультанта.
2
Постійно контролюйте надані послуги. Якщо ви впевнені, що послуги вам надаються не в повному обсязі, то проконсультуйтеся у юриста і дійте згідно із законодавством. Спостерігайте за процесом обслуговування клієнтів, інформаційним забезпеченням і оформленням стендів.
3
Як правило, фірми і різні агентства, з метою збереження своїх постійних клієнтів прагнуть бути настільки послужливими, що не дають жодного шансу конкурентам. Доброзичливе ставлення до людей, достовірна інформація про послуги є запорукою якості. Але далеко не всі керівники здогадуються, як насправді відбувається спілкування з людьми. З цією метою в багатьох компаніях проводять опитування. Якщо вас просять пройти невелике анкетування, то не відмовляйтеся і максимально точно дайте відповідь на поставлені питання, що суттєво може вплинути на якість послуг.
4
Якість соціально-медичних послуг можна оцінити завдяки таким критеріям. В першу чергу це своєчасно надана медична допомога, забезпечення належного догляду, видача ліків. Надання необхідної допомоги вдома без постійного нагадування і дзвінків у відповідні органи.
5
Звертайте увагу на професійні показники співробітників фірм. Дипломи, грамоти за участь, вивішені на вході в організацію характеризують рівень освіченості і кваліфікацію.