Як підключити незалежну варильну панель. Як підключити газову поверхню.

Незалежна варильна панель - це незамінний аксесуар сучасної кухні. З його допомогою можна надати кухні бажаний стиль оформлення. Незалежні варильні панелі можуть бути газовими і електричними.
Вам знадобиться
  • - незалежна варильна поверхня;
  • - силікон;
  • - олівець;
  • - лобзик;
  • - рулетка;
  • - гнучка сталева трубка або мідна або сталева труба;
  • - розвідний ключ.
Інструкція
1
Перевірте цілісність доставленої вам вручений панелі: чи немає на ній вм'ятин, відколів, тріщин і інших проявів шлюбу. Якщо придбана була електрична панель, огляньте її стеклокерамическую поверхню.
2
Виконайте пропил в стільниці, в яку буде вмонтована варильна панель. Для цього витягніть з коробки, в якій була доставлена варки поверхня, шаблон для вирізки. Притулите цей шаблон до вручений панелі і перевірте, чи збігаються їхні розміри. Якщо виявиться, що шаблон менше або, навпаки, більше вручений панелі, виміряйте поверхню панелі, а потім перенесіть ці розміри на стільницю. Потім, відступивши від нанесеного малюнка на 10 мм (всередину), виріжте отвір у стільниці.
3
Обробіть місце спила силіконом: це запобіжить деформацію і відшаровування стільниці, викликане потраплянням всередину вологи. Потім за допомогою спеціальних скоб, які поставляються в комплекті з варильною поверхнею, закріпіть панель на стільниці.
4
Підключіть панель для приготування їжі до газу, якщо, звичайно, мова йде про незалежну газової вручений поверхні. Для цього спочатку перекрийте краник на газовій трубі, що подає «блакитне паливо» на кухню. Якщо робоча поверхня буде з'єднуватися з газовою трубою за допомогою мідної або сталевої труби, то при підключенні панелі до джерела газу використовуйте прокладку і L-образний штуцер, які поставляються в комплекті з варильною поверхнею. У тому випадку, якщо варильна панель з'єднуватися буде з газовою трубою за допомогою гнучкої сталевої трубки, довжина цієї трубки повинна бути не менше двох метрів. Пам'ятайте: не можна, щоб трубка перегиналася, оскільки в подальшому це може стати причиною витоку газу.
Зверніть увагу
Герметичність всіх з'єднань при підключенні газової вручений панелі перевіряйте мильним розчином. Використання вогню заборонено!
Корисна порада
Якщо підключити необхідно електричну варильну поверхню, звернися до послуг фахівців. Підключення цих виручених панелей ускладнене тим, що потрібно чітко знати, чи буде воно однофазним, двофазним або трифазним. Якщо неправильно підібрати роз'єм або перетину кабелю, це в майбутньому може стати причиною короткого замикання.