Як створити гру в інтернеті.

Світ сучасних онлайн-ігор вражає своєю різноманітністю і можливістю вибору. Щомісяця з'являються нові онлайн-ігри, і в цьому немає нічого дивного, адже справа ця вельми прибуткова. Для того щоб створити онлайн-гру, необхідно в точності слідувати ряду рекомендацій.

Інструкція
1
В Насамперед позначте тип гри. Існують два основних типи онлайн-ігор - це ігри, що вимагають установки клієнта на комп'ютер гравця або такі, для гри в які досить мати браузер. Другий тип не вимагає установки яких-небудь файлів на комп'ютер гравця, в той час як перший тип дозволяє реалізувати більше ігрових можливостей.
2
Проаналізуйте ринок ігор, представлених відповідно до типу, який ви обрали. Зверніть особливу увагу на зарубіжні гри, які користуються великим попитом. Візьміть їх за основу, несучи свої власні ідеї, які ви б хотіли внести в ігровий процес. Майте на увазі, що найкращим варіантом буде використання декількох видів персонажів, які гравці можуть вибрати при початку гри, а також наявність кількох виборів розвитку. Розумним буде можливість створення нового персонажа для вибору будь-якого іншого напряму розвитку.
3
Організуйте діяльність персоналу, відповідального за розробку та супровід гри. Краще всього використовувати команду розробників, що відповідають за розробку реалізації та супровід гри, на постійній оплаті, в той же самий час поділивши частини програмної реалізації для передачі на аутсорсинг. Таким чином ви зможете сформувати кістяк колективу, який буде відповідально ставиться до роботи, в той же час заощадивши на деталях розробки.
4
Обов'язково проведіть бета-тестування гри. Зворотній зв'язок вкаже вам на недоліки гри і виявить баги, які можуть заважати. Паралельно з цим, ви зможете рекламувати свою гру, підвищуючи її популярність. Використовуйте партнерські програми із залучення нових гравців, оплачуючи їх ігровими цінностями.
5
монетизує гру. Зробіть певні речі і навички доступними тільки при оплаті реальними грошима. Майте на увазі, що монетизація не повинна вносити істотний дисбаланс. Відмінність має бути, але не повинно заважати ігровому процесу в принципі.