Як вибрати сухофрукти.

Сухофрукти, особливо взимку і навесні - рятівний джерело вітамінів і мікроелементів. Вони дуже солодкі, ситні і смачні, містять корисні вуглеводи - фруктозу і глюкозу, а також натрій, магній, залізо, йод і калій. Всього 5-6 штук кураги, чорносливу або жменю родзинок врятують від авітамінозу, зміцнять імунітет і поліпшать стан волосся і шкіри. Але не будь-які сухофрукти настільки корисні, при їх виборі потрібно керуватися деякими рекомендаціями.
Інструкція
1
Не купуйте блискучі, яскраві чорнослив або курагу - такий красивий вид вони набувають після шкідливої обробки хімікатами. Сухофрукти коптять в сірчаному диму і в результаті вони набувають блиск і лоск, довго не псуються, їх не їдять шкідники. Вид справжніх сухофруктів, які висушені природним шляхом, не такий привабливий, вони виглядають тьмяніше, в деяких плодах можуть попадатися комахи, зате тут гарантовано немає хімії. В процесі сушки ніякої фрукт не може стати яскравіше, це досягається тільки за допомогою барвників та консервантів.
2
Шукайте правильно висушені сухофрукти, курага і родзинки повинні бути коричневими, а не бурштиновими, темний родзинки і чорнослив - чорні з блакитним нальотом. Кавовий відтінок чорносливу свідчить про обробку окропом, а значить, і вітамінів в ньому залишилося не багато. Не захоплюйтеся блиском, його наводять за допомогою гліцерину або жиру невідомого походження, правильні сухофрукти мають непоказний вигляд, вони сухі, зморщені і зовсім не блискучі.
3
Не купуйте занадто м'які або, навпаки, пересушені плоди. Це наслідок неправильної заготовки, вологі сухофрукти НЕ будуть довго зберігатися, а недолік вологи знижує поживну цінність.
4
Купуйте сухофрукти з кісточками, родзинки - з хвостиками, це ознаки якісного товару. За смаком вони не повинні бути солоними, кислими або пригоріло.
5
Вибирайте вітчизняні сухофрукти, в них менша ймовірність хімічних добавок. Не купуйте ці продукти на вуличних ринках - вони швидко вбирають шкідливі автомобільні викиди. Купуючи сухофрукти в упаковках, шукайте позначки ГОСТ, а не ТУ.
6
Зберігайте сухофрукти в сухому і темному прохолодному місці, в таких умовах вони можуть не втрачати своїх властивостей близько року. Якщо з'явилася цвіль, відразу викидайте, такі продукти можуть бути небезпечні. Промивайте сухофрукти перед вживанням теплою водою, а не окропом, він руйнує вітаміни.