Як виправити червону ікру. Як відмочити солону червону ікру.

Червона ікра - ікра лососевих риб - смачний, корисний і поживний продукт. У ній міститься велика кількість цінних білків, вітамінів, жирів. Основний спосіб кулінарної обробки - посол.
Інструкція
1
Звичайно, ікра, як і осетрина, не буває другої свіжості. Однак, досить часто буває, що відкривши заповітну баночку, ви з розчаруванням виявляєте, що начебто продукт нормальний, свіжий, але виглядає не дуже естетично.
2
Якщо ікра виглядає підсохлої, ікринки деформовані, з вм'ятинами, сильно злиплі, додайте в баночку з ікрою 1-2 чайні ложки мінеральної води - «Боржомі», «Єсентуки» або «Нарзан». Накрийте кришкою або харчовою плівкою, щоб не заветріться, і залиште до вечора в холодильнику. Мінералка вбереться в ікру, вона знову стане щільною, соковитою, сяючою.
3
Якщо ікра виявилась занадто солоної на смак, залийте її ледь теплою, кип'яченою водою, залиште на деякий час (не довше 7-10 хвилин). Відкиньте ікру на сито і злийте воду. Спробуйте: якщо вона як і раніше занадто солона, повторно промийте її кип'яченою водою.
4
Щоб поліпшити вигляд і смак консервованої червоної ікри, особливо, якщо її довелося промивати, додайте невелику кількість рослинного масла. Краще використовувати дезодорована олія, але є любителі, які воліють соняшникова олія з запахом насіннячок.
5
Якщо ікра має нормальний вигляд, але з'явився легкий кислуватий присмак, а викидати шкода, спробуйте промити її в свіжій заварці чорного чаю. Також для цих цілей можна використовувати кип'ячене молоко (замість чайної заварки).
Зверніть увагу
Якщо ікра має неприємний запах, брудний бурий відтінок - її не можна вживати в їжу. Вона явно зіпсована і "виправити" її вже не можна!
Корисна порада
Купуйте ікру тільки в надійних, перевірених местах.Внімательно вивчіть етикетку. Зверніть увагу на склад продукту, назву та адресу виробника, дату вироблення і термін годності.Лучше купувати ікру в скляній або прозорою пластиковій тарі - це допоможе уникнути неприємних сюрпризів.