Як намалювати сакуру.

Якщо ви вмієте малювати, то напевно вам вдається створити на полотні все, що завгодно. А що, якщо ви тільки вчитеся або хотіли б навчитися ?! Повітряна і романтична сакура - один із символів і образів, що асоціюються у більшості людей з Японією. Намалювати квітучу сакуру, що нагадує про весну, не так вже й складно - для цього вам знадобляться тільки акварельні фарби, вода, кисті і папір. Давайте освоїмо деякі навички малювання на прикладі японської сакури.
Інструкція
1
Визначте, в яких місцях малюнка композиційно розташовуватимуться квітки сакури.
2
Зволожите ці місця на папері мокрою кистю, щоб кольори були нечіткими і розпливалися, а потім наберіть на кисть трохи темно-сірою або чорної фарби і намітьте серединки квіток.
3
Промийте кисть і наберіть невелику кількість фарби кольору фуксії, щоб задати основний тон рожевих квіток. Наносите краплі і плями рожевою фарби навколо чорних серединок так, щоб вона розтікалася, утворюючи природні обриси квіток.
4
Підсушіть кисть і знову наберіть фарбу, щоб більш чітко промальовувати контури пелюсток, завдаючи контур точковими дотиками кінчика пензля.
5
Після того, як ви закінчите оформляти зовнішній вигляд рожевих квіток, переходите до малювання стебла сакури. Для цього виберіть основний фоновий відтінок гілки - світло-коричневий або бежевий, і тонким пензлем легкими рухами малюйте вигини гілки, не прагнучи зробити гілку і її відростки ідеально прямими.
6
Наберіть на тонку кисть темно-коричневу фарбу і оттените фон гілки, щоб вона виглядала об'ємніше. Робіть це сухий пензлем, щоб зімітувати шорстку текстуру стебла.
7
Потім виберіть світлий колір і нанесіть кілька білих тонких штрихів для додання додаткового обсягу гілці.
8
Широкій мокрою кистю змочіть аркуш паперу навколо намальованою гілки. Злегка затонуйте одну половину аркуша блакитною фарбою, а іншу - рожевою.
9
Щоб зробити фон однорідним, змочіть пензель і размойте різкі мазки, згладивши кордону. Висушіть акварель і оформите картину в рамку.