Як відполірувати на склі подряпину. Як відполірувати подряпину на склі.

В процесі експлуатації скла автомобілів можуть покриватися мікроподряпин і сколами. Прозорість втрачається, і управління машиною стає більш складним. Для того щоб позбутися від цієї проблеми, потрібно відполірувати подряпини на склі автомобіля.
Вам знадобиться
  • паста для полірування.
Інструкція
1
Купіть полірувальну пасту для автомобільного скла. Це може бути абразив (пасти дрібної зернистості) на основі окису хрому, заліза або церію. Паста на основі церію, що представляє собою водну суспензію коричневого кольору, вважається найбільш ефективною.
2
Підготуйте скло до полірування: ретельно промийте і просушіть його. Доможіться ідеальної чистоти. Захистіть поліетиленом або тканиною кузов машини від попадання полірувальної пасти.
3
Нанесіть пасту на ті місця, де скло подряпане. Робіть це вручну або за допомогою полировальной машинки. Слідкуйте, щоб паста заповнила всі відколи й подряпини. Мікроподряпини, які є склі, можна заполірувати вручну. У випадку якщо необхідно привести в порядок більшу зону, використовуйте електричну полірувальну машинку. Проведіть полірування, використовуючи спеціальні полірувальні насадки. Якщо ви не використовуєте спеціальний інструмент, а поліруете вручну, візьміть шматок тканини або повсті. Будьте уважні - скло повинне стати знову прозорим і гладким.
4
Дочекайтеся застигання полірувальної пасти. Вимийте скло звичайним способом.
Зверніть увагу
Багато автомобілістів, пополірувавши скла, забувають про фари. Буває й так, що господар авто воліють замінити каламутні або подряпані скла фар. При цьому доводиться або купувати комплект фар (а це не надто дешево), або задовольнитися підробкою. Однак поліровка фар може позбавити від зайвих трат.Поліровка стекол фар незамінна і в тому випадку, якщо одна фара постраждала під час ДТП, і її місце зайняла нова. Щоб не було сильної різниці між прозорою новою і каламутній старої фарою, можна провести полірування однієї з них. Найчастіше проводять полірування лобового скла. Ця процедура повертає йому прозорість і первозданний блиск. Оптика стекол зберігається: не утворюється ефект лінзи, скло не стає хвилеподібним.