Як очистити історію запитів.

Будь браузер зі стандартними настройками самостійно зберігає історію запитів в інтернеті, яку може переглянути будь-яка людина, який має доступ до вашого комп'ютера. На щастя, в браузері передбачена можливість видалення історії пошуку, яка захистить вас від спроб сторонніх проконтролювати ваші дії.
Інструкція
1
Opera. Спершу необхідно відкрити меню браузера і в розділі "Налаштування" клацнути по рядку «Видалити особисті дані» .Щоб переконатися в тому, що разом з історією запитів не буде видалене потрібної інформації, у вікні налаштувань розгорніть посилання «Детальне налаштування». Потім залиште галочку лише навпроти напису «Очистити історію відвіданих сторінок» .Після цього натисніть «Ок».
2
MozillaFirefox. Щоб провести аналогічну операцію в даному браузері, відкрийте розділ «Інструменти» в меню програми, а потім виберіть "Налаштування". У вікні, перейдіть у вкладку «Конфіденційність» і клацніть по кнопці «Видалення особистих даних». Перевірте, що навпроти напису «Журнал відвідувань» є галочка. У тому випадку, якщо необхідно видалити інші типи даних, поставте навпроти їх позначки і запустіть процес очищення, натиснувши «Видалити зараз».
3
InternetExplorer. Щоб видалити історію запитів, необхідно відкрити «Журнал браузера», знайти який можна у розділі «Сервіс» .В результаті перед вами відкриється вікно, розділене на кілька секцій, і в одній з них знаходитиметься кнопка «Видалити історію». Натисніть її, а потім підтвердіть очистку, клацнувши «Так».
4
GoogleChrome. Для відкриття вікна «Видалення даних про перегляди», можна натиснути певне поєднання клавіш Ctrl + Shift + Del. Крім того ви можете розкрити меню і в розділі «Інструменти» клацнути по рядку «Видалення даних про переглянуті документах». Даний браузер видаляє лише те, що вам необхідно. Поставте відмітку навпроти рядка «Очистити історію перегляду», а потім клацніть по кнопці «Видалити дані веб-перегляду».
5
AppleSafari.Чтоби очистити історію в цьому браузері, необхідно відкрити спеціальний розділ «Історія» в головному меню. Потім клацніть по кнопці «Очистити історію», знайти которуюможно в самій нижній рядку. Підтвердіть видалення, натиснувши «Очистити».