Як переїхати жити до Італії.

Якщо ви хочете переїхати в Італію на постійне місце проживання, зробити це можна, скориставшись одним із способів імміграції. Вивчіть можливі варіанти переїзду. Майте на увазі, що влада країни вітають в'їзд законослухняних іноземців, здатних працювати і платити податки.
Вам знадобиться
  • - підібрати оптимальний варіант переїзду;
  • - приїхати до Італії;
  • - подати запит на отримання виду на проживання.
Інструкція
1
Переїхати в Італію можна, уклавши трудовий договір з місцевим роботодавцем, відкривши власну компанію, зайнявшись приватним підприємництвом, поступово до навчального закладу або ставши дружиною/чоловіком громадянина країни. Є ще один варіант легальної імміграції, передбачений для забезпечених людей. Він називається «вибране місце проживання».
2
Закони Італії дозволяють іноземним фахівцям працювати в країні. В деяких областях Італії відчувається нестача некваліфікованих робітників. Знайдіть роботу і укладіть договір з роботодавцем. На цій підставі отримаєте робочу візу і вирушайте в Італію. Подовжуйте візу, і через деякий час отримаєте вид на проживання.
3
Якщо ви хочете почати власний бізнес в Італії, підготуйте необхідні документи і отримаєте бізнес-візу. Зареєструйте юридична особа (ТОВ, ЗАТ і т.д.), відкрийте рахунок в місцевому банку і внесіть гроші в статутний капітал. Орендуйте квартиру або придбайте власне житло. Через 6 місяців ви зможете отримати ПМЖ.
4
Якщо ви збираєтеся займатися приватним підприємництвом, оформите індивідуальну трудову діяльність, виберіть банк для відкриття в ньому рахунки, орендуйте житло і почніть збирати документи для отримання ПМЖ.
5
Виберіть навчальний заклад, відправте свої документи і дочекайтеся відповіді. При позитивному результаті отримаєте візу і вирушайте на навчання. Майте на увазі, що крім навчання, ви зможете легально працювати до 20 годин на тиждень. Продовжіть дозвіл на проживання в країні і отримаєте вид на проживання.
6
Якщо ви поєднувалися шлюбом з громадянином/громадянкою Італії, ви безперешкодно отримаєте вид на проживання. За законами країни, іноземці, що отримали посвідку на проживання і мають житло і джерело доходу, можуть перевезти неповнолітніх дітей і батьків, що перебувають на утриманні.
7
Для того щоб отримати візу обраного місця проживання, придбайте нерухомість в Італії. Факт придбання нерухомості не є приводом для звернення за дозволом на проживання. Однак якщо до документів на володіння нерухомістю ви зможете представити доказ того, що у вас не було проблем з законом, виписку з банківського рахунку про наявність фінансових засобів, підтвердження доходу більше 9000 євро на кожного члена сім'ї, медичний страховий поліс та інші папери, ви отримаєте даний типу візи. Вирушайте до Італії і на підставі даного пакета документів подайте запит на оформлення посвідки на проживання.
Той, хто зібрався переїхати в Італію , повинен насамперед ознайомитися з законами в'їзду та виїзду, а потім вже вивчити італійську кухню, традиції та культуру. Що потрібно для того, щоб виїхати в цю європейську країну?
Інструкція
1
Почнемо з того, що дипломи про освіту в Росії в Італії не котируються. Тому, навіть маючи вищу освіту, вам навряд чи запропонують там працювати за фахом. Для жінок? це в основному няня або доглядальниця, для чоловіків? фізична робота, така як вантажник, носильник та інше. Таким чином, без зв'язків або особливих підстав на поїздку, приїхавши жити в Італію , ви побачите вже не з боку життя гастарбайтера.
2
Інша справа? вийти заміж за італійського чоловіка або одружуватися на італійці. В такому випадку вам проте можуть відмовити у візі. Заява на її оформлення завжди можна подати в посольстві в Москві.
3
Найоптимальніше рішення? придбати візу по навчанню. Але для цього вам, природно, знадобиться знання мови.
4
Як і в інших країнах, в Італії існує безліч програм для студентів, школярів і работніков.Напрімер, якщо ви плануєте працювати в цій країні, зайдіть на сайти будь-якої міжнародної компанії, заповніть анкету, пошліть запит і чекайте. Якщо роботодавець зацікавиться вашою пропозицією, він може посприяти оформленню ваших документів. В такому випадку вам видадуть візу по роботі, яку доведеться продовжувати в Росії по її закінченні.
5
Маючи родичів в Італії, вам взагалі не складе особливих труднощів отримати вид на проживання і переїхати туди всією сім'єю.
6
Для того, щоб нічого не упустити, правильно оформити документи, отримати дозвіл і візу, зверніться до фахівців. Законодавство у сфері виїзду за кордон та в'їзду в країни Європи постійно змінюється. І тільки фахівці зможуть вам докладно описати ваші шанси і можливості.