Як приймати масло чорного кмину. Як правильно лікуватися маслом чорного кмину поради лікарів.

Масло чорного кмину здавна використовується для лікування різних недуг. Воно має загальнозміцнювальну дію, покращує склад крові, допомагає боротися з бронхо-легеневими, шлунково-кишковими і простудними захворюваннями, лікує хвороби ЛОР-органів і швидко справляється із зубною і головним болем. У різних ситуаціях призначається різна дозування препарату.
Інструкція
1
Масло чорного кмину надає імуностимулюючу, антимікробну, протизапальну, антиоксидантну, відхаркувальну, болезаспокійливу і заспокійливу дію. Існують методики як для зовнішнього застосування засобу, так і для внутрішнього. В розбавленому вигляді препарат не менш ефективний, ніж у чистому.
2
Якщо у вас є такі прояви алергії, як контактний дерматит, кропив'янка, бронхоспазм, астма, алергічний кон'юнктивіт або риніт, приймайте по одній чайній ложці олії чорного кмину двічі на день. Не ковтайте ліки відразу, потримайте його якийсь час під язиком. Крім цього, використовуйте засіб зовнішньо - в комплексному лікуванні препарат більш ефективний. Змащуйте ліками шкірні висипання, робіть інгаляції (на літр води столова ложка масла) і розтирання грудей.
3
Якщо у вас є проблеми з засинанням або глибиною сну, приймайте на ніч столову ложку масла чорного кмину, змішану з тією ж кількістю меду і розбавлену в склянці теплого пиття. Лікування надасть заспокійливу дію, в результаті чого безсоння зійде нанівець.
4
При м'язових болях пийте по чайній ложці олії чорного кмину тричі на день. Додатково розтирайте підігрітим препаратом хворобливі ділянки. При сильному больовому синдромі в рівних пропорціях змішайте столову ложку масла чорного кмину та меду. Отриману суміш випийте в повному обсязі.
5
При головному болю прийміть столову ложку концентрованого масла. Змастіть ліками віскі і лоб.
6
При зубному болю прополощіть рот маслом. Для більшого ефекту не спльовують ліки. Проковтніть, але не запивайте його.
7
При простудних захворюваннях додавайте чайну ложку масла чорного кмину в гаряче питво. Максимальна добова доза 5-6 ложок. Препарат не тільки допомагає впоратися з набридливим нежиттю і болісним кашлем, а й зміцнює імунітет, прискорюючи одужання.
8
При підвищеній нервовій збудливості, погіршенні пам'яті, частих запамороченнях та інших неврологічних відхиленнях змішайте 7-10 крапель масла з чайною ложкою меду. Прийміть вийшла суміш і запийте її половиною склянки води. Для отримання стійкого ефекту, пройдіть курсове лікування тривалістю 3-4 тижні. У цей період приймайте ліки 2-3 рази на день.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_HPGkmAqpRY