Як ліпити фігури зі снігу.

Ліплення фігур зі снігу - захоплююче і цікаве проведення часу. Найкращий час для цього - рання весна, коли сніг липкий і добре склеюється. Але з тим же успіхом ви можете ліпити фігури зі снігу та в інший час зими. Головне, щоб снігу було достатньо.
Інструкція
1
В першу чергу, визначитеся з напрямом виготовлення фігури. Існує два основні методи - це ліплення з мокрого снігу та вирізання з заготовленої форми. Виберіть таке місце, в якому снігу найбільше. Нарівні з цим, найголовніша умова - сніг повинен бути чистим.
2
При створенні фігури методом ліплення варто заготовити відерце теплої води і гумові рукавички з теплим наповнювачем. Ви також можете вибрати рукавички на один-два розміри більше і надіти їх поверх теплих рукавичок. Найкращим варіантом буде покупка рукавичок, продаваних в магазинах спеціалізованих товарів для рибалок - вони відрізняються високою міцністю і можуть бути використані при низькій температурі.
3
Якщо сніг досить липкий, ліпіть фігуру неначебто ви ліпили з пластиліну, проводячи мокрими рукавичками по стиках фігури. Для того щоб фігура була більш стійкою систематично проводите рукавичками, политими водою, по поверхні - це сприятиме швидшому оледенению. У разі ж якщо сніг не липкий, а розсипчастий, використовуйте більше води. Після формування основного силуету приступайте до вирізання деталей. Для цього краще всього використовувати пластикову лопатку - вона володіє параметрами, достатніми для різання снігу і при цьому абсолютно безпечна.
4
При вирізанні з заготовленої форми вам буде потрібно коробка з фанери або укріпленого картону. Коробка повинна мати знімні стінки, в той же самий час вона повинна витримувати значний тиск зсередини. Поставте коробку на сніг, після чого засипте її до самого верху. Утрамбуйте сніг і досипьте ще, поки в результаті утрамбовиванія вона не стане повною. Зніміть коробку і при необхідності зробіть другий "поверх", третій і так далі. Після цього ви можете приступати до вирізання фігури. Зміцнюйте ті деталі, які вам здаються крихкими, злегка проводячи по них мокрими рукавичками. По завершенні проведіть по поверхні фігури рукавичками, змоченими у воді, для додання конструкції найкращої стійкості.
Зима - пора року багатьох цікавих забав. Основним будівельним матеріалом взимку є сніг. З нього можна змайструвати все що завгодно, це лише справа практики. Найбільш популярною сніговою фігурою взимку є сніговик. Їм ми сьогодні і займаємося, розберемося, як зліпити сніговика з снігу . Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Візьміть жменю снігу і починайте м'яти її в руках. Формуйте сніг доти, поки у вас в руках не залишиться грудочку, який не буде розсипатися. Поступово додавайте снігу . Коли клубок буде розміром з невеликий кавун, його можна буде нарощувати, катаючи по снігу. Ком набиратиме все більше снігу і ставати об'ємніше. Зазвичай перший комок - підстава сніговика, його роблять найбільшим. Решта ж частини тулуба поступово зменшуються до голови. Зліпити стільки грудок, скільки вам потрібно.
2
Додайте кулі один на одному. Слідкуйте, щоб кулі не спали один з одного. Для цього беріть жменьки снігу і закладайте шви між грудками.
3
Приробити руки і ноги вашому красеню снеговику або сніжної бабі. Ноги можна зробити з невеликих грудочок. Зліпити грудочки і розмістіть їх на місці ніг. Щоб зробити ручки, потрібно також скачати два круглих грудочки, і приєднати їх трохи нижче шиї. Потім в ці грудочки слід вставити палички від дерева. Напрямок для рук ви можете вибрати будь-яке: вгору, в сторони, вниз. Але не вставляйте палички глибоко в тулуб сніговика, інакше зліплений ком може розвалитися.
4
Приступайте до прикраси свого сніговика. Для цього підійде все, що ви зможете винести з будинку або знайти на вулиці. Для носа сніговика ідеально підійде морквина, але якщо з якоїсь причини її немає під рукою, можна використовувати і ялинову шишку, такий ніс буде нітрохи не гірше. Для очей підійдуть гудзики, монетки, ягідки горобини і навіть камінці. Ротик можна викласти з насіннячок. Вдавлюйте насіння в сніг у формі посмішки.
5
Одягніть снеговику відро на голову, воно буде його шапкою. Якщо ж відра немає, прикріпіть на голову ялинову гілку або гілочки дерева - зробіть снеговику зачіску. Якщо у вас сніжна баба, зав'яжіть їй на голову хустку.
6
Розмалюйте вашого сніговика, якщо у вас є така можливість. Ви можете намалювати йому обличчя й одяг. На шию снеговику пов'яжіть шарф.
7
Дайте своєму снеговику в руки мітлу. Її ви можете змайструвати і самі за допомогою палиці і гілочок. Сніговик готовий! Він буде радувати своїм виглядом всіх перехожих, і дарувати їм тепло своєї усмішки.