Як готувати в електрогрилі.

Їжа, приготована в електрогрилі, смачна і корисна. В ній зберігається більша кількість вітамінів і мікроелементів. Гриль може замінити шашличницю, тостер, пароварку, мікрохвильову піч і духовку. І готувати в електрогрилі легко і просто.
Вам знадобиться
  • -Електрогріль;
  • -продукти відповідно до обраного рецептом.
Інструкція
1
Приготуйте в грилі суп. У горщики або жаропрочную скляну каструлю складіть інгредієнти, залийте окропом. Посоліть наприкінці варіння. Готуйте при температурі 120 градусів і середньої швидкості вентилятора.
2
М'ясо та рибу в грилі можна посмажити, запекти. М'ясо для смаження виберіть пожирнее або просочіть його соусом. В цьому випадку воно не стане сухим. З тією ж метою можна використовувати харчову фольгу. Вона також охоронить м'ясо і рибу від пересушування. Решітки в грилі дозволяють регулювати прогрів страви. М'ясо і рибу краще запікати на середній решітці в режимі «Гриль» при 260 градусах і на високій швидкості вентилятора. Риба готується протягом 10-15 хвилин, куріца- 25 хвилин, м'ясо у фользі - протягом години.
3
Овочі та фрукти перед запіканням потрібно почистити, видалити серцевину і кісточки. Яблука з віддаленої серцевиною готуйте на максимальній швидкості в режимі «Гриль» протягом 10 хвилин. Картопля краще готувати у фользі. Додайте його на середній решітці. Запікайте приблизно 40 хвилин при 180 градусах і середньої швидкості вентилятора.
4
Тісто в грилі готується дуже швидко, до цього потрібно звикнути. Наприклад, оладки готуйте на сковороді, на верхній решітці. Виставте температуру 235 градусів. Вентилятор включите на високу швидкість. Час готування - 6 хвилин. Пиріжки випікайте на верхньої або нижньої решітках протягом 15 хвилин при такій же температурі.
5
Хліб для тостів і гарячі бутерброди готуйте в режимі розігріву. Так вони будуть хрусткими і теплими, але не стануть занадто сухими.
6
Для приготування запіканок і каш використовуйте режим «Російська піч». Вентилятор включите на середню швидкість. Всі використовувані продукти попередньо перемішайте. Під час готування діставати продукти з гриля, наприклад, для перемішування, не рекомендується.