Як зліпити зайця. Як сделат будинку з пластиліну зайця.

Ліплення з пластиліну - це досить захоплююче заняття, яким можуть займатися і діти, і дорослі. Пластилін є недорогим матеріалом для творчості, може мати самі різні забарвлення. Крім того, з нього дуже зручно ліпити. Якщо ви хочете разом зі своєю дитиною виліпити якусь фігурку, спробуйте зліпити симпатичного зайчика, якого можна буде потім поставити на чільне місце, щоб час від часу милуватися вашим спільним творінням.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з самої фігуркою, її формою і кількістю складових її деталей. В простому варіанті, часто вибирають для ліплення разом з дітьми, зайчик складатиметься з голови, тільця, вушок, лапок і хвостика. Для роботи вам буде потрібно сірий, білий, блідо блакитний пластилін для заячого тулуба, набір стеків, чорний пластилін для очей і вусиків зайця, а також зелений з оранжевим - для морквини. Якщо немає вдома стеків, візьміть звичайний ніж для розрізання пластиліну і зубочистку для вимальовування ліній.
2
Можете приступати до роботи. Виліпите з цілісного шматка тільце зайця у формі крапельки. Для цього розкачайте ковбаску і біля основи її стисніть. Тепер ліпиться голова. Надайте їй грушоподібну форму, де вузькою частиною пластилінової «груші» буде верхівка голови тварини.
3
Для того щоб зробити заячі вушка, необхідно трохи розплющені дві смужки пластиліну вказівним і великим пальцями. Далі ви можете зліпити разом кінці заготовок. Вийдуть загострені вушка. Тепер виліпити з ковбасок лапки зайця, зігніть їх навпіл, щоб у вас вийшов сидить зайчик. В якості заячого хвостика можна взяти невеликий пластиліновий кульку. Оченята робляться з малесеньких кульок чорного пластиліну.
4
Скріпіть всі деталі заячого тулуба, приліпите хвостик і оченята. Візьміть гострий стек або зубочистку і намалюйте вашу зайцеві вусики з ротиком. За бажанням можна виліпити з помаранчевого пластиліну морквину, бадилля з зеленого, скріпити їх і приліпити «овоч» до однієї з лапок. Зайчик готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=omjfwNw4wuA
Корисна порада
Якщо ви з дитиною не збираєтеся «розбирати» кролика на складові шматочки пластиліну, помістіть його на невелику подставочку, покрийте лаком і поставте на чільне місце.