Як вибрати свіже м'ясо.

Страви з м'яса - одна зі складових кухонь багатьох народів світу. Смачна і апетитна їжа з нього вийде в тому випадку, якщо м'ясо вибрано правильно. Одним з критеріїв вибору м'яса є його свіжість. На що ж звернути увагу в першу чергу?
Інструкція
1
Уважно огляньте вибраний шматок м'яса з усіх боків. Спочатку подивіться на його колір. Пам'ятайте: чим старше була тварина, тим темніше у нього м'ясо. Яскраво-червоне м'ясо з білим матовим жиром може бути у тварини 2-5 років. Таке м'ясо вимагає більш тривалої обробки і іноді виходить жорстким.
2
Якщо тварині було від одного до двох років, його м'ясо має всі відтінки від світло-червоного до темно-рожевого. Жир у такого м'яса білий, блискучий. Якщо ж ви бачите м'ясо всіх відтінків рожевого, з білим глянцевим жиром - це м'ясо молодої тварини віком до одного року.
3
Зверніть увагу на пружність м'яса. Якщо при натисканні ямка зникає дуже швидко, практично моментально, - м'ясо свіже. Ямка, що залишилася на м'ясі, говорить про те, що м'ясо несвіже або розморожене.
4
Подивіться на плівки, наявні на обраному шматку. На свіжому м'ясі хорошої якості вони повинні бути світлими і прозорими. Розріз у такого м'яса не заветренной, а вологий і глянцевий. Сік, що випливає зі свіжого м'яса, яскраво-червоний і прозорий.
5
Про свіжості замороженого м'яса каже матова і не дуже яскрава поверхню шматка. На місці пальця, на кілька секунд прикладеного до м'яса, залишається яскраво-червоний след.Сухожілія не повинні бути червоного кольору.
6
Огляньте уважно куповану тушку птиці. Вона не повинна бути заветренной, синьою. Різкий сторонній запах говорить про зіпсованість продукту. Віддайте перевагу птахові, що має глянсову, пружну, злегка вологу м'якоть.
7
При виникненні сумнівів у свіжості м'яса від покупки краще відмовитися.
Корисна порада
При необхідності зберегти свіже парне м'ясо кілька днів і відсутності холодильника, можна вчинити так. Наріжте м'ясо на великі шматки. Кожен шматок підсушіть над газовим пальником до утворення тонкої сухої скоринки на всій поверхні. Потім загорніть підготовлене м'ясо в марлю, обв'яжіть мотузкою і підвісьте в підвалі або льосі. Воно залишиться свіжим протягом 5-6 дней.Парное і охолоджене м'ясо можна зберігати 2-3 дні в холодильнику в емальованому, щільно закритому посуді.