Як зробити з паперу машину. Зробити машину з паперу.

Якщо у вас є аркуш паперу і ви не знаєте, чим зайняти себе в даний момент, згадайте дитинство і складіть з паперу машинку в техніці орігамі. Це не відніме у вас багато часу, а нескладні процедури складання з паперу повернуть вам гарний настрій, а також допоможуть зробити цікаву іграшку, для якої не потрібно ні ножиць, ні клею - тільки простий лист з учнівського зошита.
Інструкція
1
Візьміть одинарний аркуш із зошита. Замість нього можна взяти аркуш формату А4, акуратно відрізавши від нього половину. Отриману половину аркуша або зошита розірвіть або розріжте ще навпіл, щоб у вас вийшов вузький прямокутник.
2
З одного боку прямокутника зігніть по діагоналі кут до протилежної сторони. Розгорніть і повторіть те ж саме з іншим кутом.
3
З боків лінії згину намітили два трикутника - зігніть їх всередину навпіл і складіть вийшла фігуру так, щоб у вас на кінці прямокутника утворився акуратний трикутник.
4
Все те ж саме виконайте з протилежною стороною прямокутника - зігніть по діагоналі кути і складіть трикутний кінець.
5
Бічні сторони паперу зігніть до центральної лінії. З однією з трикутних сторін складіть куточки до центру.
6
Складіть виріб навпіл і в паперові кишені на звороті вставте куточки, які у вас вийшли. Можете підігнути крила. З іншого боку паперової машинки загніть папір так, щоб вийшло антикрило, і вона набула обрисів гоночного автомобіля.
7
Тепер все, що вам потрібно - це пофарбувати машинку за власним бажанням, намалювати на ній емблему вашої команди чи розмалювати її будь-якими візерунками.
8
Навчивши друзів чи власних дітей робити подібні машинки, ви можете весело і з користю провести вільний час, розважаючись гонками на автомобілях з орігамі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qeXnpPNi1XI