Як прилаштувати балкон до будинку. Як додати балкон своїми руками.

Протягом тривалого часу наявність балкона в приватному будинку було ознакою престижу. Однак цей елемент конструкції будівлі здатний не тільки прикрасити будинок, але і може стати прекрасним місцем відпочинку в літній час, а також збільшити доступ повітря і сонячного світла в приміщення.
Вам знадобиться
  • - металевий каркас;
  • - арматура;
  • - опалубка;
  • - бетонний розчин;
  • - металеву огорожу;
  • - перила;
  • - клей-цемент;
  • - плитка для підлоги;
  • - будівельні інструменти.
Інструкція
1
Встановіть металевий каркас прибудовується балкона. Процедура дана виглядає так: вбийте в стіну арматурні прути, а потім зв'яжіть з ними балконний каркас. Щоб збільшити міцність каркаса, а, отже, зробити балкон витривалим, встановіть під каркасом трикутні металеві опори, виконані у вигляді рівнобедреного трикутника з прямим кутом. «Катети» цього трикутника прімкніте в стіні і балконного каркасу, в результаті цього «гіпотенуза» трикутника і буде опорою.
2
Всередині балконного каркаса укладіть арматурний пояс (укладайте арматуру так, щоб її кінці трохи виступали з металевого каркаса: згодом до цих кінцях буде приварюватися балконне огородження). Потім встановіть опалубку і залийте підставу балкона бетонним розчином.
3
Після того як саморобна бетонна плита висохне, зніміть опалубку: вона вже не потрібна, оскільки виконала своє основне призначення - надати форму бетонній плиті. Потім приваріть металеву огорожу до арматурних прутів, стирчить з плити, і встановіть балконні перила.
4
На балконну плиту залийте зверху невеликий шар стяжки: ця необхідно для вирівнювання поверхні перед облицюванням підлоги плиткою. Дайте стягуванні підсохнути. Після цього постеліть плитку.
5
У тому випадку якщо балкон прилаштовується до споруджуваного будинку, то висунете плиту перекриття, що встановлюється між поверхами, на ширину балкона. Приварите до неї огорожу і прикріпіть поручні. А після цього облицюйте підлогу балкона плиткою.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь правил безпеки при роботі на висоті! Легковажне ставлення до заходів безпеки може коштувати здоров'я, а іноді й життя.
Корисна порада
Щоб візуально полегшити конструкцію балкона, можна використовувати замість опори з металевого профілю ковану ажурну конструкцію