Як облаштувати заміський будинок. Як облаштувати невелику альтанку з мангалом.

Це просто мрія - облаштувати свій власний заміський будинок! Скільки тут можливостей для людини творчої і з робочими руками. Не злічити. Зараз саме час подумати, що саме ви хочете зробити зі своїм будинком, і розставити пріоритети. Підрахуйте свої фінанси і вартість матеріалів для облаштування фазенди, виходите з отриманого результату - що будете робити, а що зробите, але потім.
Вам знадобиться
  • - будівельні матеріали;
  • - меблі;
  • - предмети інтер'єру.
Інструкція
1
Камін - що може бути краще в прохолодну сиру погоду, ніж відпочинок перед вогнем ?! У заміському будинку справжній камін або піч - неодмінний атрибут. Побудувати його самому звичайно можна, але попередньо вивчивши всі матеріали, схеми та кошторису даної роботи. А краще запросити фахівців, щоб не побоюватися за своє життя і не шкодувати потім витрачених даремно сіл.Устраівая камін, не забудьте про правила протипожежної безпеки, і придбайте всі необхідні пристосування, які допоможуть вам правильно користуватися цим затишним і спекотним предметом інтер'єру.
2
Виїзд на природу у всіх асоціюється з підсмажуванням ароматного м'яса на вугіллі, тому обов'язково зробіть на ділянці біля будинку альтанку з мангалом. Тепер приготування шашлику не буде проблемою! Обладнайте альтанку міцними лавками і грунтовним столом, поставте на нього чинний самовар, а на декоративні дерев'яні полички розставте глиняну розписний посуд. Доріжку, що веде в вашу затишну альтанку, викладіть природним каменем або цеглою, вздовж неї посадите яскраві квіти. Ось вам і рецепт скоєних вихідних днів або відпустки.
3
Ще одна річ, без якої важко уявити заміський будинок, це веранда. Дерев'яна різьблена або цегляна ґрунтовна, вона так і проситься прилаштуватися до вашого будинку. Не відмовляйте собі в цьому задоволенні - побудуйте веранду! Розмістіть на ній ажурний столик з плетеними кріслами для легкого післяполудневого чаювання. Поставте диванчик-гойдалки, на нього накиньте в'язаний плед і декоративні подушечки.
4
А яку романтичну кімнатку можна зробити в мансарді! Самое затишне приміщення в заміському будинку або на дачі - це спальня з видом на зоряне небо. Обставте кімнату, використовуючи мінімум меблів, адже цей закуток під дахом сам по собі декоративний. Тут дуже до речі доведеться меблі в «бабусиній» стилі - дерев'яні скрині, різьблені скриньки, висока металеве ліжко з шишечками на спинці, трохи потемніле дзеркало в мідній рамі і абажур з китицями.
5
Ось тут-то вам і знадобляться всі «заслані» за місто різномасті і самотні горщики, каструлі, чайники, вазочки й інша стара посуд - їй саме місце на полицях вашої кухні. Те, що в квартирі виглядає як непотріб, на дачній кухні виглядає органічно і цілком доречно! Додайте в них ароматні сухі трави і живі квіти. Сплетіть косички з цибулі та часнику, використовуйте при оформленні кухні заміського будинку натуральні матеріали.
6
Зберіть вашу теплу компанію друзів ось у такій загальній залі після рясної трапези з шашлику і свіжих овочів, за чашкою ароматного свіжозвареного кави. Насолодитеся почуттям безмежної гордості за ваш затишний, облаштований з любов'ю і розумом заміський будинок.