Як обшити дерев'яний будинок. Як обшити кути бревенчітово будинку.

Обшивка дерев'яного будинку - це елемент, який відповідає за його зовнішній вигляд. Саме обшивка створює перше враження про вашій оселі, а також бере на себе всі зовнішні впливи. Обшивка повинна бути стійка до негоді, до яскравих сонячних променів і вологи.
Вам знадобиться
  • 1. Матеріал для обшивки,
  • 2. гідроізоляційний матеріал,
  • 3. рівень,
  • 4. матеріал для каркаса,
  • 5. елементи кріплення,
  • 6. клей,
  • 7. утеплювач.
Інструкція
1
Перш, ніж обшити дерев'яний будинок, вирішите, потрібно вам лише надати йому декоративність і захистити дерево від атмосферних впливів, або підвищити теплоізоляційні властивості стін. Залежно від цього вибирається вид обшивки вашого будинку.
2
Існує два типи облицювання фасаду. Перший з них - мокра облицювання, другий - суха. Мокра облицювання передбачає використання різних розчинів і штукатурок. Суха облицювання - це створення об'ємних фасадів.
3
Для виконання мокрою облицювання змонтуйте каркас по всіх стінах будинку. Каркас повинен бути влаштований таким чином, щоб між ним і стіною залишався невеликий зазор. Для каркаса використовуються металеві основи і армована сітка - вона дозволяє запобігти відшаровування штукатурки. Наносите на каркас штукатурку - це може бути мінеральна штукатурка, акрилова, мозаїчна штукатурка з додаванням мраморно або кварцовою крихти. Акрилові штукатурки проникні для водяної пари, це важливе їх властивість для збереження дерев'яних стін, але служать дещо менше в порівнянні з мінеральними. Можна облицювати стіни цеглою. Так ви підвищите пожежобезпечність будівлі та її теплозбереження.
4
Якщо ви вибрали сухий метод облицювання дерев'яного будинку, головне - визначтеся з матеріалом. Найбільш популярний для обшивки сайдинг з полівінілхлориду, металу, фасадні касети ПВХ, фасадна плитка. Обшийте будинок гідроізоляційним матеріалом і змонтуйте дерев'яний або металевий каркас на відстані 3 - 5 см від стіни будинку. Зазор необхідний для вентиляції стін. Відстань між рейками каркаса, «маяками», має бути 60 - 70 см. Встановлюйте їх строго вертикально, використовуючи рівень.
5
Заповніть відстань між «Маяками» утеплювачем - підійдуть «Ізовер», Урса »або подібні їм матеріали. Починайте обшивати будинок знизу вгору, ретельно перевіряючи правильність розташування обшивки за допомогою рівня. Залежно від матеріалу обшивки для її кріплення застосовують шурупи або спеціальний клей.