Як створити колаж. Як зробити гарний колаж з вирізок з журналів.

Мистецтво створення колажу - затягує і цікаве хобі, яке не вимагає наявності комп'ютера, якщо ви збираєтеся зробити колаж за традиційною технологією, використовуючи різні зображення і склеює їх в єдину композицію. За допомогою самих різних картинок, фотографій, вирізок з журналів і фрагментів газет, ви можете створювати справжні витвори мистецтва з власною кольоровою гамою та атмосферою.
Інструкція
1
Подумайте, що ви хочете бачити в готовому колажі і якої мети хочете досягти.
2
Візьміть в якості основи великий аркуш щільного картону або ватману, а також вам знадобиться папір однотонного фонового кольору, ножиці з гострими лезами, канцелярський ніж і канцелярський клей.
3
Створення колажу - це творчий процес і фантазування. Придумайте основну тематику колажу і, озброївшись ножицями, займіться підбіркою фрагментів.
4
Наприклад, якщо ви хочете зробити колаж на тему пам'ятного святкової події, згадайте, що у вас з ним асоціюється і пустіть в хід все, про що згадаєте - листівки, фотографії, засушені квіти, пір'я, шматочки тканини, фольга та навіть обгортки від цукерок.
5
При бажанні ви можете задекорувати приклеєні фрагменти за допомогою фарби та пензля, домалювавши якісь елементи.
6
Приклеюйте до основи колажу намистини, паєтки, шнури або тасьму, поєднуйте тканинні елементи і вирізки з глянцевих журналів, фотографії, чорно-білі фрази з газет.
7
Якісь фрази і вислови ви можете дописувати вручну фломастером, фарбами або тушшю.
8
Готовий колаж для однорідності відскануйте і віддрукуйте на кольоровому плотері - це додасть йому однорідність і зробить його готовим повноцінним дизайнерським твором. Колаж може стати не тільки засобом висловити свої емоції, але і відмінним подарунком на день народження другу, що нагадує про пам'ятні моментах вашої дружби, окрасою сімейної вітальні і оригінальним сувеніром для друзів і знайомих.