Як навчитися танцювати брейк.

Танцювальний рух брейк-данс зародилося на початку 70-х в містечку Південний Бронкс, що знаходиться в штаті Нью-Йорк. Відтоді цей динамічний стиль охопив весь світ. Він є частиною хіп-хоп культури поряд з репом, DJ'інгом і графіті. Навчитися танцювати брейк під силу кожному, у кого є бажання.
Інструкція
1
Для того, що оволодіти мистецтвом танцю реперів, необхідно привести тіло в чудову фізичну форму. В цьому танцювальному стилі виконуються стійки на руках, перевороти корпусу і безліч красивих трюків, для виконання яких буде потрібно сила і витривалість м'язів і зв'язок. Почніть качати прес і займіться загальною розтяжкою тіла.
2
Спробуйте вставати на руки і на голову, спираючись на стіну. Можете скачати покроковий курс навчання брейк-дансу в інтернеті, зазвичай до складу таких відео-уроків входять вправи на розтяжку і витривалість.
3
Відшукайте для занять брейк-данс слизьку поверхню у себе в квартирі. Чудово підійдуть для цього паркетна підлога, на ньому вам буде легше репетирувати.
4
Найпростіше рух в брейку виконується за допомогою ніг. Коли відчуєте, що ваші м'язи після регулярних тренувань зміцніли, можете спробувати його виконати. Для цього прийміть положення для віджимання лежачи на підлозі. Коліна при цьому повинні бути підібраними.
5
Витягніть праву ногу назад і трохи вгору.
6
Тепер спробуйте відірвати ліву руку і ногу від підлоги, зафіксувавши положення тільки на двох точках - правій руці і нозі.
7
Сидіть в цій позиції на кілька секунд.
8
Поверніться у вихідне положення.
9
Тепер, спираючись тільки на праву руку, спробуйте зробити швидкий півколо ногами за годинниковою стрілкою або в зворотному напрямку.
10
Поміняйте опорну руку і ногу і виконайте ці ж рухи ще раз. Повторіть вправи 5-6 разів.
11
Коли ви зможете затримуватися в фіксованих позиціях на 10-20 секунд, переходите до більш складним рухам. Елементи поскладніше можна винаходити самим. В брейку немає таких канонів, як, скажімо, в класичному танці, або в румбі, тому тут ваша фантазія зможе відчути справжню свободу. Досить скомпонувати певний ланцюжок акробатичних елементів, які легко виконуються під ритмічну музику. В якості аккомпонемент підійде фанк, електро, реп або диско. Головне, щоб танець виглядав гармонійно, і вам подобалося його виконувати.