Як відчути в собі впевненість.

Стати більш впевненим у собі простіше, ніж здається. Однак, як і всі корисні справи, це займе якийсь час. По ряду причин всі можуть втратити впевненість у собі. Дотримуйтесь покроковим інструкціям, щоб поступово почати вірити в свої сили.
Інструкція
1
Почніть вести щоденник, щоб краще зрозуміти себе. Це стане першим кроком у зміцненні довіри до самого себе. Почніть з проведення, принаймні, однієї години в день з щоденником в тихій обстановці. Ви можете робити це за допомогою комп'ютера або ноутбука, а також використовувати звичайну зошит.
2
Задайте собі і запишіть в стовпчик конкретні питання: 1. Чого я хочу досягти в моєму житті? 2. Чи задоволений я своїм життям? 3. Чому я не відчуваю себе впевненим у собі? 4. Що я можу зробити, щоб знайти більше впевненості? 4. Якими засобами я можу підняти впевненість у собі на достатній рівень? 5. Чого я планую досягти через один рік або п'ять, десять років?
3
Задумайтеся про ваших поточних досягненнях після відповіді на дані питання. Що ви змогли зробити за минулі роки? Закінчили університет? Створили сім'ю? Перемогли у змаганні? Створили саму продавану гру? Піднялися по кар'єрних сходах? Жили на повну? Кожен може похвалитися хоча б одним або декількома з цих досягнень. Це вже показує, що у вас достатньо сил для впевненого втілення в життя ваших планів! Просто запишіть у щоденник ваші роздуми з використанням ключової фрази «У мене є ...» або «Я досяг ...»
4
Знайдіть суспільство для підтримки. У нього можуть входити ваші найближчі родичі, друзі або товариші в інтернеті - всі, хто вам, так чи інакше, доріг. Переконайтеся в тому, що якщо ви розповісте цим людям про ваші проблеми, то вони дійсно з розумінням поставляться до них і постараються допомогти вам у набутті більшої впевненості в собі, нададуть всю необхідну підтримку.
5
Постарайтеся урізноманітнити вашу діяльність. Якщо ви любите готувати, то змініть ваше щоденне меню, вивчайте нові рецепти, готуйте нові страви щотижня. Якщо ви захоплюєтеся спортом - вдосконалюйте себе, прагнете до більш високих результатів. Ви повинні ставити перед собою досяжні цілі і прагнути досягти їх. Це чудово розвиває впевненість у собі і непохитну волю до життя!