Як закріпити гвинт.

«Гвинтом» (похідне від «вінчестер») на комп'ютерному жаргоні прийнято називати жорсткий диск - основний пристрій зберігання інформації. Якщо цей вінчестер не є зовнішнім пристроєм у власному корпусі, то його необхідно розмістити всередині системного блоку, підключити до блоку живлення, материнської плати і закріпити.
Інструкція
1
Якщо справа дійшла до закріплення вінчестера на шасі комп'ютера, то це означає, що ви вже вимкнули його, відключили мережевий шнур і зняли обидві бічні панелі з системного блоку. Якщо чогось з цього ще не зроблено - виконайте пропущену операцію до переходу до наступного кроку.
2
Знайдіть вільний відсік для приміщення в нього жорсткого диска. У корпусах системних блоків найбільш поширеного типу «Тауер» передбачені такі відсіки двох типорозмірів - 3? і 5? дюймів. Абсолютна більшість вінчестерів мають корпуси, які за своїм форматом відповідають тридюймовим відсіках - обережно (щоб не від'єднати випадково проводів інших пристроїв) помістіть у вільний відсік такого типу ваш жорсткий диск. Слоти для з'єднання з блоком живлення і материнською платою повинні бути звернені всередину корпусу системного блоку.
3
Зіставте різьбові отвори на корпусі вінчестера і на шасі системного блоку - таких отворів на корпусі жорсткого диска може бути по три з двох бічних сторін, але вам потрібно поєднати тільки по два з них. Після цього вкрутіть гвинтики послідовно в кожен отвір, закріплюючи корпус вінчестера на шасі системного блоку. Чи не закручуйте до кінця кожен гвинт з першого разу, так як жорстка фіксація одного кріплення не дозволить підганяти суміщення інших отворів, краще зробіть це в два заходи. На цьому процедура закріплення вінчестера буде завершена, а ви зможете приступати до підключення шини харчування і шлейфу даних.
4
Якщо ви використовуєте знімний жорсткий диск, то в корпус комп'ютера повинна бути встановлена «база», в яку вставляється переносний вінчестер. Цю базу, зазвичай звану «реком» або «санчатами», встановлюють в п'ятидюймовий відсік, а в передній панелі корпусу системного блоку прибирають пластмасову заглушку, щоб забезпечити доступ до пристрою. Для фіксації переносного вінчестера в такому реке, спочатку підійміть на його корпусі ручку для перенесення, яка одночасно служить фіксатором. На деяких моделях цей фіксатор може бути виконаний у вигляді окремого важеля. Потім засунути до упору корпус вінчестера в слот река на передній панелі системного блоку і опустіть ручку-фіксатор. Після цього вінчестер готовий до використання.
З кожним роком все більша кількість власників плавзасобів вирішують оснастити свої судна ехолотами . У той же час, зростає кількість людей, що скаржаться на не коректні роботу цих приладів. Як правило, такі скарги виникають з причини некоректної установки даного обладнання, а точніше - випромінювача ехолота. Правильна установка ехолота вимагає уваги, терпіння і акуратності, але цілком може бути виконана самостійно.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - дриль;
  • - силіконовий герметик;
  • - викрутка;
  • - гайковий ключ
Інструкція
1
Оберіть місце на транці для установки випромінювача ехолотаСледует врахувати, що випромінювач не повинен знаходитися в області завихрення води. Тому на суднах з напівстаціонарних або підвісним мотором випромінювач повинен розташовуватися на відстані, як мінімум, в 40 см від гвинта. Правильно зафіксований випромінювач повинен бути спрямований вертикально вниз. В іншому випадку, ви отримаєте «картинку» дна не під днищем судна, а сбоку.Еслі на вашому судні є редан, випромінювач можна встановити на ньому. При цьому, установка випромінювача на транці позаду Реда - абсолютно неприпустима.
2
Візьміть шаблон для свердління отворів, що входить в комплект поставки. Прикладіть шаблон до місця передбачуваної установки випромінювача. Розташуйте шаблон вертикально таким чином, щоб лінія зрізу транця розташувалася між горизонтальними лініями шаблону. Відзначте два отвори, зображених на шаблоні.
3
Просвердлите два, зазначених раніше, отвори за допомогою свердла діаметром 4 мм. Глибина отворів повинна становити 3 см.
4
Зберіть випромінювач ехолотаСоедініте корпус випромінювача зі струбциною за допомогою шайб, шпонки і складального гвинта. Встановіть цю конструкцію в монтажну накладку. Чи не защелкивается збірку на стопор.
5
Заповніть висвердлені на транці отвори силіконовим герметиком. Прикладіть збірку кріплення випромінювача до отворів. Прикріпіть накладку струбцини до транці за допомогою шайб і шурупів. Поставте на стопор струбцину випромінювача.
6
Налаштуйте робоче положення ізлучателяОтрегуліруйте кут навішування випромінювача щодо струбцини за допомогою гвинтів кріплення. Затягніть складальний гвинт струбцини. Відрегулюйте висоту навішування накладки випромінювача і відзначте це положення олівцем. Переверніть струбцину і переконайтеся що положення накладки збігається з наміченим. Затягніть монтажні шурупи. Поставте струбцину з випромінювачем в робоче положення на стопор. Перевірте кут нахилу струбцини.
7
Прокладіть кабельВисверліте отвір в транцевой дошці вище ватерлінії і протягніть кабель випромінювача в цей отвір. Заповніть отвір силіконовим герметиком. Встановіть дисплей ехолота на отвори і закріпіть за допомогою шурупів. Закріпіть кабель на транцевой дошці.