Як змінити напругу на процесорі. напруга на процесорі змінюється.

Для збільшення продуктивності комп'ютера рекомендують міняти параметри роботи центрального процесора. Один з важливих пунктів налаштування ЦП - зміна напруги, що подається на цей пристрій.
Вам знадобиться
  • - Clock Gen;
  • - CPU-Z.
Інструкція
1
Якщо ви хочете використовувати для збільшення продуктивності центрального процесора додаткові утиліти, то скористайтеся програмою Clock Gen. Скачайте саме ту версію, яка розрахована на роботу з моделлю вашої материнської плати. Врахуйте, що вам все одно доведеться відкривати меню BIOS, щоб змінити напругу на процесорі.
2
Виконайте вхід в BIOS, перезавантаживши комп'ютер і натиснувши клавішу Delete. Перейдіть в меню Advanced Chipset Setup або просто Advanced. Знайдіть параметр CPU Voltage і збільште його значення. Не піднімайте занадто сильно напругу. Натисніть клавішу F10 і дочекайтеся завантаження операційної системи.
3
Тепер запустіть додаток Clock Gen. Шляхом зміни положення повзунків, розташованих навпроти пунктів AGP і FSB, змініть значення множника центрального процесора і частоти його шини. Після установки потрібних параметрів натисніть кнопку Save.
4
Встановіть та запустіть додаток CPU-Z. Виконайте перевірку стану центрального процесора. Переконайтеся в тому, що цей пристрій працює стабільно. Пам'ятайте, що встановленого напруги може бути недостатньо для сильного збільшення продуктивності ЦП.
5
Якщо ви не бажаєте використовувати додаткові програми, то знову відкрийте меню Advanced Chipset Setup. Знайдіть пункт, що відображає частоту шини центрального процесора. Збільшіть її значення. Якщо ви не хочете змінювати частоту шини, то збільште на один пункт значення множника ЦП.
6
Перезавантажте комп'ютер і скористайтеся утилітою CPU-Z для оцінки продуктивності та стабільності процесора. Обов'язково періодично підвищуйте напругу на процесорі. Досягніть ідеального співвідношення його продуктивності і напруги, що подається на це обладнання. При надмірному підвищенні напруги можуть перестати працювати інші пристрої, наприклад інтегрована звукова карта.