Як відповідати на питання mail.ru.

Відповіді mail.ru користуються величезною популярністю. Деякі користувачі навіть не обтяжують себе зверненням до пошуковиків, а відразу задають питання в цьому сервісі. Але питати завжди простіше, ніж відповідати. Як виступити в ролі експерта на mail.ru, вирішуючи чужі проблеми?
Інструкція
1
Задавати і відповідати на питання можуть лише зареєстровані користувачі. Тому заведіть пошту на mail.ru, якщо у вас її ще немає. Увійдіть у свій аккаунт.
2
Зайдіть в сервіс «Відповіді». Ви побачите список останніх питань, а також список категорій. Відповідати можна тільки на відкриті запитання, тому знайдіть саме такий.
3
Знаходячи питання для відповіді, керуйтеся своїм знанням теми. Звичайно, ви завжди можете знайти потрібну інформацію в інтернеті, але і запитувач міг би зробити те ж саме. Від вас чекають або ради фахівця, або життєвого досвіду.
4
Зайдіть на сторіночку з питанням, на який ви збираєтеся відповісти. Уважно прочитайте його, а потім - відповіді інших користувачів. Якщо все, що ви знаєте на цю тему, вже сказано, не повторюється. Якщо ж вам є, що сказати - напишіть відповідь. Для цього на сторінці з питанням натисніть кнопку «Відповісти». Текст повідомлення вводите в спеціальну форму. Коли закінчите, знову натисніть на кнопку «Відповісти», розташовану під формою.
5
Відповідь пишіть у формі інструкції, але пам'ятайте, що вона призначена для конкретної ситуації і конкретній людині. Те, що буде зрозуміло фахівцеві з вищою освітою, може виявитися дуже складним для молодої дівчини. Розкажіть запитувачу докладно, що і як потрібно зробити. Обов'язково вкажіть причину якихось дій: люди не настільки довірливі, щоб сліпо слідувати чужим інструкціям. Якщо якісь кроки можуть таїти небезпеку, попередьте про це.
6
Згадайте, чи не було у вашому житті подібного випадку. Особистий досвід зазвичай допомагає краще всяких наукових рекомендацій. Розкажіть, що ви зробили в такій ситуації, що вийшло в результаті.
7
Якщо ви не згодні з чиїмось відповіддю і впевнені, що світло в ньому не приведуть ні до чого хорошого, не соромтеся сказати про це. В ввічливій формі поясніть, чому чужа рекомендація невірна.