Як відпочити в Парижі.

Напевно, не одне місто планети не має стільки прихильників як Париж. Побувавши в цьому місті один раз, туди захочеться повернутися знову. Відпочити в столиці Франції можна різними способами, одним з яких є екскурсії. Ви зможете не тільки подивитися визначні пам'ятки відомі зі шкільної лави, але і відкрити свій власний, нікому невідомий Париж.
Вам знадобиться
  • - Путівник,
  • - європейська валюта або банківська карта
  • -фотоаппарат або відіокамери
Інструкція
1
Заздалегідь підготуйтеся до поїздки. Купуйте путівник по французькій столиці і складіть приблизні схеми маршрутів до пам'ятних місць. Це допоможе правильно розподілити час по приїзду в місто мрії.
2
Почніть свою екскурсію з відвідин Лувру. Помилуйтеся там шедеврами мистецтва, подивіться на знамениту перевернуту піраміду. Пройдіться по площі біля палацу Пале-Руаяль. Резиденція була побудована спеціально для кардинала Рішельє. Палацовий сад відрізаний від навколишнього світу і прекрасний у будь-який час року. У парку палацу знаходиться незвичайний фонтан у вигляді групи кульок. В аркадах прилеглих будинків розташовані кафе, бутіки, художні галереї.
3
Не забудьте відвідати національну гордість Франції, її духовну святиню - величний собор Нотр Дам. Його будівництво тривало століттями, тому поєднує в собі різні архітектурні стилі. Зайдіть всередину, помилуйтеся прекрасними вітражами, послухайте орган. Підніміться на вежі, звідти відкривається гарний вид на Сену. Тут же знаходяться горгулі і химери, що охороняють собор від злих духів.
4
Побувайте в одному з наймальовничіших кварталів Парижа - Монмартрі. В минулому його населяли художники, бажаючі вести богемне життя і присвятити себе тільки мистецтву. Погуляйте по околицях. Відвідайте базиліку Сакре-Кер, що вінчає пагорб. Там варто поглянути на мозаїчне зображення Христа. Сходіть на представлення у відоме кабаре Мулен-Руж.
5
Підніміться на Ейфелеву вежу і помилуйтеся містом з висоти. А коли стемніє, на ній запалюють яскраві вогні. Щоб подивитися на це видовищем туди приходять безліч туристів. Поруч з вежею знаходиться Марсове поле, де можна влаштувати пікнік. Прогуляйтеся по Єлисейських полях, але побувати в Єлисейському палаці можна тільки один раз на рік - на початку вересня в День культурної спадщини, так як в будь який інший час він закритий для відвідування.
6
Згадайте дитинство, відвідавши паризький аквапарк або Діснейленд з численними барвистими атракціонами і стилізованими кафе. Маса вражень вам забезпечена. І потім ще довго будете згадувати день, проведений в світі казок.