Як відновити панель інструментів. Як повернути панель інструментів.

Панелі інструментів є найважливішими засобами управління будь запущеної програми і необхідні кожному користувачеві. Зникнення панелей інструментів може викликатися різними причинами залежно від параметрів самого додатка. В даному випадку розглядається відновлення панелі інструментів офісного додатка Microsoft Office.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Office 2003
Інструкція
1
Вкажіть пункт "Налаштування" в меню «Сервис» і викличте контекстне меню підлягає відновленню меню кліком правої кнопки миші для виконання операції відновлення початкових параметрів обраного меню.
2
Використовуйте команду «Скидання» і натисніть кнопку «Закрити» у відкритому раніше діалоговому вікні «Налаштування».
3
Поверніться в меню «Сервис» і перейдіть в пункт "Налаштування" для виконання операції відновлення початкового набору кнопок і меню панелі інструментів.
4
Перейдіть на вкладку «Панелі інструментів" діалогового вікна і вкажіть підлягає відновленню панель в поле «Панелі інструментів».
5
Застосуйте прапорець на полі «Завжди показувати повні меню» на вкладці «Параметри» діалогового вікна «Налаштування» для відновлення початкових параметрів відображення панелі інструментів і натисніть кнопку «Скидання» на вкладці «Панелі» для застосування обраних змін.
6
Поверніться в меню «Сервис» і перейдіть в пункт "Налаштування" для виконання операції відновлення вихідних параметрів роботи вбудованої кнопки панелі інструментів або команди меню.
7
Перейдіть на вкладку «панелі інструментів» і застосуєте прапорець на полі потрібної панелі інструментів.
8
Викличте контекстне меню підлягає відновленню кнопки панелі інструментів кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Скидання» для відновлення початкових параметрів роботи.
9
Перейдіть в меню, що містить потрібну команду і викличте контекстне меню команди кліком правої кнопки миші.
10
Вкажіть пункт «Скидання» для відновлення початкових параметрів обраної команди.
11
Поверніться в меню «Сервис» і перейдіть в пункт "Налаштування" для виконання операції відновлення стандартних наборів кнопок панелі інструментів і команд обраного меню.
12
Перейдіть на вкладку «Параметри» діалогового вікна та натисніть кнопку «Скидання».
Зверніть увагу
Відновлення користувальницької панелі інструментів за допомогою кнопки «Скидання» нездійсненно.
Корисна порада
Натискання кнопки «Скидання» призводить до відновлення всіх вбудованих підміню обраного меню панелі інструментів.