Як відновити вікно.

Проблема відновлення відкритих вікон додатків викликається відключенням другого монітора без завершення роботи вікна програми. Рішення завдання знаходиться у використанні контекстного меню вікна відкритої програми і команди «Перемістити», які належать до стандартних засобів операційної системи Microsoft Windows.
Інструкція
1
Читайте основними способами управління вікнами - кнопками управління, що знаходяться в правому верхньому кутку кожного вікна: «Згорнути вікно», «Розгорнути вікно», «Змінити розмір вікна», «Згорнути вікно, розгорнуте на весь екран, в меншу за розміром вікно »і« Закрити вікно ». Деякі кнопки можуть бути неактивні залежно від поточного стану вікна.
2
Використовуйте альтернативний спосіб управління параметрами відкритих вікон - контекстним меню, яке можна викликати кліком правої кнопки миші на заголовку вікна. Ще одним способом входу в сервісне меню вікна можеслужити одночасне натискання клавіш Alt + Space.
3
Виберіть команду «Відновити» для повернення до попередніх параметрів відображення обраного вікна при повноекранному режимі або використовуйте команду «Перемістити» для вибору бажаного місця розташування обраного вікна на екрані (крім повноекранного режиму).
4
Натисніть одночасно клавіші Alt + Tab для виконання операції відновлення прихованого при відключенні другого монітора відкритого вікна програми. (Альтернативним способом переходу до прихованого вікна може стати вказівка вибраного вікна в паельї задач.)
5
Викличте контекстне меню потрібного вікна кліком правої кнопки миші на значку вікна і вкажіть команду «Перемістити».
6
Дочекайтеся зміни відображення курсора миші на значок із стрілками і виконайте натиснення будь-якої функціональної клавіші зі стрілками.
7
Перемістіть миша в будь-яке місце для появи прихованого вікна.
8
Натисніть клавіші Alt + Tab для виконання операції відновлення прихованого вікна за допомогою клавіатури і виконайте натиснення Alt + Space.
9
Натисніть клавішу G і будь-яку клавішу зі стрілками.
10
Перемістіть миша в будь-яке місце для появи прихованого вікна.
11
Використовуйте команду «Вікна каскадом» в спадному меню панелі задач для зміни і відновлення параметрів відображення прихованих вікон.