Як намалювати маску. намалювати маску звіра.

Маски допомагають людині перевтілитися в когось іншого, необов'язково навіть людини. Одягнувши відповідну маску, можна стати твариною, персонажем мультфільму і навіть духом предків. Маска дає людині можливість відпочити від повсякденності, розвіятися і приміряти на себе якийсь інший образ. У багатьох країнах є свої свята, коли всі одягають маски. Це різні Карнавали, Хелловін і, звичайно ж, Новий рік. У цій статті ми розповімо вам, як можна намалювати одну з таких масок самостійно.
Інструкція
1
Визначтеся, маску якого духу будете малювати. Можна зобразити духів вогню, дощу, вітру, леопарда або ж створити маску духу удачі і благополуччя. Якщо з духом визначилися, приступайте до малюнка.
2
Намалюйте ескіз своєї маски на тонкому листку. Продумайте, яка у маски буде форма, буде вона нагадувати обриси людського обличчя або це буде мордочка звіра, з рогами і вушками.
3
Намітьте отвори для очей, носа і рота. Тепер починайте продумувати візерунки, які прикрасять маску.
4
Розділіть маску на дві половинки, на одній половинці намалюйте задумані візерунки. Маска виглядатиме багатше, якщо лінії візерунка будуть перетинатися між собою, створюючи вигадливі переплетення.
5
Візьміть щільний аркуш паперу і переведіть зроблений ескіз на нього. Для цього достатньо накласти аркуш формату А4 на ескіз і притулити їх до скла. Якщо ж за вікном вже стемніло, для копіювання малюнка можеш використовувати кухонні двері, за якої горить світло.
6
Приступайте до розфарбовування візерунків. Використовуй всього два кольори, деякі місця можна залишати білими, а деякі можна зафарбувати чорним. Таким чином, на масці не повинно бути більше чотирьох кольорів. Розфарбуйте спочатку одну половинку маски.
7
Раскрасьте та іншу половину маски, але поміняйте при цьому кольору місцями. Там де був чорний, зробіть білий. Аналогічно поміняйте і кольорові фломастери.
8
При бажанні виріжте маску, проробляючи необхідні отвори для очей, носа і рота. Можете прикріпити гумку на маску або мотузочку, щоб було зручніше носити її. Маска готова!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NIc9pw5hEL4