Як повернути обліковий запис адміністратора. облікові записи користувачів Як повернути і залишити.

В операційній системі Windows головним користувачем є адміністратор, він же володіє всіма правами на будь-які дії в системі. Після системного збою обліковий запис адміністратора може стати не доступною, і завантаження буде відбуватися від імені іншого користувача.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ до однієї з облікових записів.
Інструкція
1
Зайдіть в розділ «Облікові записи користувачів і безпека», «Адміністрування облікових записів». Подивіться на перелік доступних облікових записів і знайдіть ту, якою користувалися раніше. Якщо вона має статус «Відключено», включите її, клікнувши по ній лівою кнопкою миші. Як правило, на персональному комп'ютері може бути створено кілька облікових записів, у кожної з яких свої права.
2
Викличте вікно настройки облікових записів. Для цього в рядок запиту «Виконати» введіть команду control userpasswords2 та натисніть Enter. Уважно вводите подібні команди, тому що можна помилитися в написанні і тоді операційною системою буде виконана інша функція. У вікні «Облікові записи користувачів» відображається список всіх користувачів системи. Встановіть прапорець «Вимагати введення імені користувача і пароля».
3
Завантажте операційну систему в безпечному режимі. Для цього при завантаженні комп'ютера натисніть F8, а потім виберіть у списку пункт «Безпечний режим». В даний режим можна ввійти тільки під обліковим записом адміністратора, що і відбудеться, якщо пароль не заданий. Зайдіть в «Облікові записи користувачів» і налаштуйте власну обліковий запис.
4
Якщо вхід «Адміністратора» потрібно підтвердити паролем, а ви його не знаєте, скористайтеся сервісними програмами настройки Windows. Наприклад, програма ERD Commander дозволяє управляти настройками системи, редагувати реєстр, надає доступ до вмісту вінчестера і т.п. Знайти можна на спеціальному порталі програмного забезпечення softportal.ru. Якщо ваш комп'ютер серйозно пошкоджений вірусами, і сервісні утиліти недоступні, ви не зможете повернути собі права адміністратора. В такому випадку вам залишається перевстановити операційну систему.