Як заповнити запрошення на весілля.

Попереду довгоочікувана подія - ваше весілля. Одним з найважливіших елементів в підготовці до торжества є запрошувальні для ваших друзів і близьких. Саме ці красиво оформлені листівки сповіщають дорогих вашому серцю людей про те, яке важливе і радісне рішення ви прийняли. Головне - заповнити їх щиро і з душею.
Вам знадобиться
  • - запрошення листівки,
  • - ручка,
  • - фломастер.
Інструкція
1
Визначте, якими б ви хотіли бачити запрошення листівки на ваше весілля. Їх можна зробити самостійно з красивою паперу і декоративних елементів, розробити дизайн на комп'ютері в графічному редакторі і роздрукувати в друкарні або купити готові. Проте краще, якщо текст в запрошень буде написаний від руки, так як це додає особливу довірчу атмосферу і показує ваше трепетне ставлення до майбутнього гостю.
2
Будь-яка запрошувальна листівка починається зі звернення. Не обов'язково до всіх запрошеним використовувати однаковий епітет. Звернення може бути абсолютно будь-яким, в залежності від ваших відносин з людиною. Єдине, що обов'язково варто врахувати, це офіційність деяких звернень. Наприклад, не варто дуже емоційно розписувати листівку, яку плануєте вручити вашому директору.
3
Якщо ви купили готові запрошення листівки, то вам залишається тільки вписати час і місце проведення торжества, решта тексту за вас придумали дизайнери. Однак якщо ви повністю самостійно заповнюєте листівку, постарайтеся зробити так, щоб вона не була перевантажена інформацією. Зазвичай після звернення пишеться основний текст про те, на яку подію ви запрошуєте людини.
4
Тепер напишіть, де і коли відбудеться торжество. Спочатку вкажіть, де і в скільки відбудеться урочиста реєстрація вашого шлюбу, після - адреса ресторану, в якому пройде основне святкування. Якщо ж ви хотіли б запросити гостя тільки на урочистий банкет, то в листівці варто вказати тільки час початку свята та адресу.
5
Обов'язково підпишіться під запрошенням. Зазвичай підпис включає в себе просто імена молодят. Можете додати в листівку романтичні або кумедні вірші про весіллях, жарти або навіть анекдоти. Це зробить ваші запрошувальними оригінальними і відмінними від інших. Можна придумати карикатуру на самих себе і намалювати її в кожній листівці.
6
Деякі молодята докладають до запрошень список бажаних подарунків. Якщо ви дотримуєтеся тієї точки зору, що це допомагає гостям при підготовці до свята, можете теж написати свій список, або просто написати, що хотіли б отримати в подарунок гроші. Також можете вказати свої контактні телефони, щоб гість міг попередити, якщо не зможе прийти на ваше свято.