Як запустити Powershell.

Windows Powershell (стара назва - Monad) є інструментом управління Windows Server, випущеним компанією Microsoft. Створювати сценарії Powershell можна за допомогою будь-якого текстового редактора, що запускається в середовищі даної командної оболонки. Щоб запустити Powershell, ознайомтеся з інструкцією.
Інструкція
1
Відкрийте головну сторінку командної оболонки Powershell. Посилання на сторінку - http://www.microsoft.com/windowsserver2003/technologies/management/powershell/default.mspx. Тут розміщується вступна інформація та посилання на стосуються Powershell важливі ресурси.
2
Завантажте Powershell, пройшовши за посиланням http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx? FamilyId = 2B0BBFCD-0797-4083-A817-5E6A054A85C9, після чого встановіть її.
3
Завантажте пакет документації Powershell, що включає в себе керівництва: по трасуванні сценарію, Getting Started Guide і Powershell User Guide. Завантажити пакет документації можна за посиланням http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx? FamilyId = B4720B00-9A66-430FBD56-EC48BFCA154F.
4
Встановивши Powershell і завантаживши пакет документації, приступайте до запуску командної оболонки, яка використовується для виконання команд і сценаріїв Powershell. Клікніть лівою клавішею миші меню «Пуск» -> «Усі програми» і виберіть пункт під назвою Windows Powershell.
5
Якщо ви ще не знайомі з командами в середовищі Powershell, вам допоможе команда Help: PS C: \ temp> get-help.
6
Велика частина команд носить нові назви, проте назви деяких з них напевно вам знайомі: cd, ps, dir, copy, kill, type, ren, mount, echo.
7
Команди Powershell носять спільну назву cmdlets. Вони забезпечують виконання всіляких дій з системою, починаючи з навігації і закінчуючи доступом до ресурсів. Всі команди виконуються з командного рядка середовища Powershell або в рамках того чи іншого сценарію. Щоб переглянути список всіх доступних команд, введіть наступну команду: PS C: \ temp> get-command.
8
Останнє, про що хочеться розповісти - це параметри команд. Більшість з них передбачає можливість вказівки параметрів, які визначають функціональні особливість cmdlets. Перед будь-яким параметром команди повинен стояти знак «тире». Щоб переглянути параметри конкретної команди, потрібно ввести її і врешті поставити символ "-?". Розглянемо команду get-psdrive: для того щоб переглянути список доступних параметрів даної команди, введіть наступне: PS C: \ temp> get-psdrive - ?.