Як побудувати двох поверховий будинок. ігри побудуй будинок 2 поверховий.

Як побудувати двоповерховий будинок, не вдаючись до допомоги професійних бригад? Для цього необхідно ретельно продумати проект, підібрати оптимальні матеріали, а потім поступово здійснювати будівництво, чітко слідуючи вибраним проектом.
Інструкція
1
Бажаючи побудувати двоповерховий будинок, спочатку визначитеся з його призначенням, так як технологія будівництва дачних будиночків значно відрізняється від методів зведення котеджів для цілорічного проживання. Плануючи будівництво надійного будинку, закупите камінь-черепашник, оскільки будівля з даного матеріалу можна звести в стислі терміни. Повноцінний проект будівлі здатний виконати лише фахівець, тому купите готовий проект або скористайтеся типовими проектами, представленими в інтернеті або спеціалізованих виданнях.
2
Щоб побудувати двоповерховий будинок своїми руками, по-перше, починайте з риття траншеї по периметру майбутньої будівлі і заливки бетонного фундаменту, висота якого складає не менше метра. При підготовчих роботах окресліть периметр майбутньої будівлі, а потім вирівняйте поверхню ділянки, знявши верхній шар ґрунту. При створенні фундаменту зверніть увагу, не скупчуються Чи в траншеї грунтові води, а в разі їх виявлення поглибитеся в землю, зробивши фундамент більш високим і широким. Пам'ятайте, що фундамент повинен розташовуватися під всіма несучими стінами, інакше на них згодом можуть з'явитися тріщини.
3
Виконавши гідроізоляцію основи будинку, приступайте до зведення стін, чітко вирівнюючи кожен камінь за допомогою спеціального рівня і стежачи за стиками кутів, не забуваючи залишити місце для дверних і віконних прорізів. Після того як стіни першого поверху завершені, використовуйте плити перекриття або арматуру, щоб створити основу для другого поверху вашого будинку, а потім приступайте до зведення стін. Вибираючи спрощений варіант облаштування покрівлі, використовуйте двускатную покрівельну конструкцію, покриваючи її звичайним шифером.
4
Здійснюючи самостійне будівництво двоповерхового будинку, після зведення його коробки і монтажу даху зведіть всі внутрішні перегородки, змонтуйте драбину, заведіть всередину будівлі інженерні комунікації, а потім приступайте до установки вікон і вхідних дверей. Після цього проведіть фасадні роботи, утеплите зовнішні стіни, а потім обробіть їх структурної штукатуркою або недорогим сайдингом. Переходьте до внутрішніх робіт, виконуйте стяжку підлоги, вирівнювання і шпаклівку стін, а завершальним етапом стане вже чистове оздоблення, установка міжкімнатних дверей, облицювання підлоги та стін і створення інтер'єру.