Як зробити костюм коня. з чого можна зробити гриву на костюм коня.

Вибираючи костюм для дитини, батьки часто не можуть впоратися з вкоріненими уявленнями про карнавальних вбраннях. Так на святі з'являються п'ять сніжинок, пара людей-павуків і з десяток зайчиків. Щоб виділити своє чадо з натовпу, не обов'язково вигадувати щось незвичайне. Пошивши дитині костюм простий, але впізнаваною конячки, ви легко підете від стереотипів.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - ножиці;
  • - тканина;
  • - нитки;
  • - швейна машина.
Інструкція
1
Найбільш впізнаваним і цікавим буде костюм коні масті, яка називається «в яблуках». Основою його послужать сірі сорочка та штани. Якщо в гардеробі дитини не знайшлося одягу такого кольору, зшийте її самостійно. Знайдіть викрійку сорочки і штанів в журналі або інтернеті або побудуйте її самостійно, знявши всі необхідні мірки. Зшийте одяг з сірої костюмної тканини. При цьому сорочку можна зробити без коміра.
2
До коміру верхній частині костюма пришийте капюшон. Щоб побудувати його викрійку, виміряйте відстань від плеча до верхівки. Намалюйте шаблон у формі прямокутника такої висоти, потім додайте два сантиметри - це припуски на шви. Потім верхній кут капюшона закруглите.
3
Зробіть гриву для костюма. Виріжте з жорсткого картону прямокутник. Його висота повинна дорівнювати бажаної довжині волосся в гриві. Візьміть вовняну пряжу і намотайте її на картон. Зробивши 7-10 оборотів, відріжте нитку. Зніміть моток з шаблону, через нижню його частину пропустіть короткий відрізок будь нитки, потім обмотайте нитку навколо підстави отриманого пучка. Петлі у верхній частині пучка розріжте. Заготовте достатню кількість таких пензликів. Їх має бути стільки, щоб можна було викласти гриву по всій довжині капюшона.
4
Складіть дві деталі капюшона лицьовою стороною один до одного. По лінії шва розташуйте елементи гриви. Основна їх довжина повинна знаходитися між шарами тканини - так, щоб при вивертанні грива була досить довгою. Прокладіть рядок на капюшоні за допомогою швейної машинки. Потім пристрочите деталь до коміра сорочки.
5
Візьміть шматок фетру. Розріжте його на смужки шириною 1 см. Довжина смужок повинна відповідати бажаної довжині хвоста конячки. Трохи розпоріть задній шов штанів і ушийте в отвір вийшов фетровий хвіст.
6
Зробіть плями- «яблука» у вигляді аплікацій. Виріжте їх по одному і тому ж шаблону з фетру будь-якого кольору. Традиційні темно-сірі яблука можна замінити на більш цікаві - бузкові або помаранчеві (у цьому випадку варто зробити гриву і хвіст такого ж кольору). Пришийте аплікації вручну або на машинці. Намагайтеся розподіляти яблука по костюму коні рівномірно.