Як зробити ліжко-машину. Як розфарбувати ліжко з фанери.

Фантазія дітей перетворює звичайні предмети. Закріпити результат і зберегти казку в життя малюка можуть батьки. Якщо ваш син марить гонками і мріє стати водієм боліда, надайте ліжка чада вигляд справжнього автомобіля, використовуючи її старий каркас і щити ДСП.
Інструкція
1
В основі незвичайної ліжку лежить її стандартний короб. Зберіть його своїми руками або використовуйте стару дитячу ліжко.
2
Разом з дитиною зробіть ескіз майбутньої машини. За основу можна взяти будь-яку модель автомобіля, яка подобається вашому малюкові. Приблизно накидавши її на аркуші, гранично спростите її зовнішній вигляд. У підсумку повинні вийти прості, але в той же час впізнавані обриси. Позбавтеся від гострих кутів і дрібних деталей в замальовці.
3
На основі ескізу зробіть креслення нової «обшивки» ліжка. Зніміть мірки зі спального місця. Довжина, ширина і висота декору у вигляді машини повинна на 3-5 см перевищувати відповідні параметри ліжка. Також відповідно до приблизними пропорціями обраної моделі машини визначте інші розміри креслення.
4
Перенесіть креслення на аркуші фанери або ДСП, якими ви будете обшивати ліжко. Намагайтеся розташовувати кожну з деталей автомобіля на окремому аркуші. Випиляєте всі деталі і позначте їх літерами або цифрами, щоб не помилитися при складанні. Обробіть всі краї фрагментів машини шкіркою, щоб на них не залишилося нерівностей і скалок.
5
Звіряючись з ескізом і фотографією автомобіля, нанесіть на підготовлені деталі розмітку для розфарбовування. Простим олівцем позначте межі ділянок, які будуть залиті різним кольором. Розфарбуйте машину акриловою фарбою. Щоб знайти необхідний відтінок, змішайте основний колір з кольором в окремій ємності. Наносите фарбу на великі поверхні за допомогою валика. Потім дрібні деталі розфарбуйте жорсткої пензликом. Готові і повністю висохлі заготовки покрийте одним-двома шарами глянцевого акрилового лаку.
6
Закріпіть елементи машини на каркасі ліжка. Прикрутите їх по черзі за допомогою саморізів так, щоб місця кріплення не впадали в очі і виглядали органічно. Якщо якась частина ліжка визирає з-під автомобільного декору, розфарбуйте її під колір найближчій деталі, щоб замаскувати.