Як малювати тіні. Як намалювати дівчину тінями.

Малювання - корисне і захоплююче заняття, якому можна вчитися довгі роки, удосконалюючи свої здібності. Техніка живопису завжди передбачає вміння правильно зображати тіні на малюнку, без яких він не виглядатиме достовірно і реалістично.
Інструкція
1
Щоб правильно зобразити тінь від об'єкта, визначте, до якого типу цей об'єкт відноситься. Існують тіні від непрозорих об'єктів, найтемніші біля основи і светлеющіе при видаленні від об'єкта; також є тіні від напівпрозорих об'єктів, у яких підставу світліше, а дальній край - темніше, а у випадку з прозорим об'єктом тінь є переплетенням різних світлових плям, розташованих хаотично.
2
Спробуйте намалювати тіні у декількох об'єктів натюрморту - прозорого, напівпрозорого і непрозорого.
3
Почніть з начерку - намалюйте основні силуети кожного об'єкта та їх подовжені тіні. Покрийте фігури начерку основними кольорами, обраними для них.
4
Області тіні зафарбовуйте квітами, схожими на кольору самих об'єктів, але вибирайте для них холодну гаму.
5
Щоб деталізувати кольору, додайте в них теплих і холодних тонів, розподіляючи їх так, щоб в області тіней було більше холодних відтінків, а в області самих об'єктів - теплих, так як освітлення, падаюче на об'єкти, мається на увазі також теплим. Визначивши різні кольори для кожної з тіней, почніть деталізувати тіні.
6
Додавайте в масу кольору кожної тіні нові відтінки, деталізуючи темніші і світліші області тіні, її пересвеченние смуги і затемнені кордону. Додайте світлої фарби, яка покаже світлі смуги, що йдуть по фону, на якому відкидаються ваші тіні.
7
Пом'якшіть краю тіней, щоб вони виглядали більш реалістично і розмито - обведіть їх розведеною світлою фарбою, формуючи півтінь - перехід від фону до тіньової області.