Як зарядити необслуговувані акумулятор автомобіля.

Багато власників автомобілів рано чи пізно стикаються з необхідністю зарядити необслуговувані акумулятор. Зробити це цілком можливо, однак неправильна підзарядка може привести до неприємних наслідків аж до поломки акумулятора.
Інструкція
1
В першу чергу вирішите, чи будете ви знімати акумулятор або замініть його прямо в машині. У першому випадку зарядити акумулятор буде трохи легше, однак якщо у вашому автомобілі встановлена електроніка (сигналізація, магнітола, клімат контроль і т.п.), то настройки цих пристроїв зіб'ються. У другому випадку всі настройки збережуться, проте в процесі зарядки акумулятора доведеться дотримуватися особливої обережності, щоб не пошкодити струмопровідні елементи.
2
Перш ніж заряджати необслуговувані акумулятор, підготуйте його. Акумулятор слід заряджати в теплому і сухому місці (якщо ви не плануєте витягати його з автомобіля, то достатньо буде поставити машину в гараж). Якщо автомобіль стояв в холодному місці, залиште акумулятор в теплі на кілька годин, щоб він прогрівся до кімнатної температури. Якщо акумулятор буде заряджатися безпосередньо в машині, попередньо вимкніть або переведіть в сплячий режим запалювання і всі додаткові електричні прилади. Зніміть з акумулятора параметри: прозорість електроліту і його щільність по банкам, напруга на клемах. Також визначте, в часткової або в повній зарядці потребує акумулятор.
3
Використовуйте зарядний пристрій, який на виході підтримує заздалегідь задану напругу і контролює струм. Забезпечте максимально стабільний контакт акумулятора з зарядним пристроєм. Зверніть увагу: напруга на клемах під час зарядки ні в якому разі не повинно перевищувати 15,5 В. При занадто глибокому розряді рекомендується спочатку заряджати акумулятор при напрузі 12 В, а потім, коли струм збільшиться до 1 \ 10 ємності акумулятора, то підніміть напругу до 14,4 В. Заряджайте акумулятор доти, поки струм зарядки не впаде до 200 мА при напрузі на клемах 14,4 В.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oH13rHnzziU
Зверніть увагу
Пускові же струми при запуску двигуна через загустевшей мастила зростають і якщо своєчасно не зарядити акумулятор, то в будь-який момент без «прикурювання» від акумулятора іншого автомобіля, запустити двигун може не вийти. Тому перед настанням морозів необхідно в обов'язковому порядку зарядити зовнішнім зарядним пристроєм акумулятор на 100%. Для зарядки автомобільного акумулятора служать зарядні пристрої.
Корисна порада
Цікаво, що буде робити людина, коли «здохне» його автомобільний акумулятор і машина відмовиться заводитися? Природно, одним з найпростіших варіантів вирішення буде - покликати друзів і спробувати завести автомобіль з поштовху. Прочитавши дану статтю і запам'ятавши основні принципи і дії при зарядці акумулятора. Що ж, ближче до справи - зарядити автомобільний акумулятор можна спеціальним приладом, який люди охрестили «зарядником».
Сучасна промисловість випускає необслуговувані акумуляторні батареї, що вимагають від власників автомобілів мінімального догляду. Аксесуар досить надійний, володіє більш тривалим терміном служби в порівнянні з акумуляторами, виробленими в недавньому минулому. В які постійно вимагалося доливати дистильовану воду, особливо під час експлуатації в жаркий сезон року.
Вам знадобиться
  • Зарядний пристрій.
Інструкція
1
Обслуговування сучасних батарей зводиться до періодичного змазування клем акумулятора невеликим кількістю мастила. Змістом його в чистоті, контролюючи час від часу, рівень заряду акумулятора, визначаючи його за кольором індикатора, розташованого на кришці батареї.
2
Для повного відновлення зарядки акумуляторної батареї в бортовій мережі автомобіля, після пуску двигуна стартером, потрібно, як мінімум, два години безперервної роботи двигуна на середніх оборотах. Під час постійної експлуатації машини в умовах міської межі, забезпечити повноцінний заряд акумулятора неможливо, у зв'язку з частими пусками і зупинками мотора.
3
Тому, коли протягом тижня і більше, індикатор заряду акумуляторної батареї не підсвічується зеленим кольором, його треба поставити на підзарядку заряджаючим пристроєм від електромережі.
4
Ось в принципі і все вимоги з обслуговування сучасних необслуговуваних автомобільних акумуляторних батарей.