Як створити персональну сторінку.

Проект «Вконтакте» дає нам можливість підтримувати зв'язок з друзями і рідними, знаходити нових друзів, спілкуватися з цікавими людьми і багато іншого. Щоб отримати ці можливості, користувачеві природно потрібна своя власна сторінка. Як же створити свою персональну сторінку Вконтакте?
Інструкція
1
Раніше зайшовши на головну сторінку сайту «Вконтакте», будь-який користувач міг відразу заповнити форму реєстрації та отримати свій аккаунт. Тепер же в результаті останніх нововведень стати користувачем соціальної мережі можна тільки за запрошенням одного з учасників. Коли хтось із ваших друзів, вже зареєстрованих на сайті, відправить вам запрошення, на ваш мобільний телефон прийде SMS-повідомлення з логіном та паролем для входу. Ніяких додаткових дій з вашого боку не буде потрібно, ви зможете відразу увійти в систему і почати користуватися вашої сторінкою.
2
Якщо ж у вас немає знайомих, які могли б вам вислати запрошення, вам необхідно відправити заявку з номером свого мобільного телефону, і через якийсь час, керівництво вишле вам логін і пароль для входу на сайт.
3
Отже, коли ви зареєструвалися, у вас з'явилася своя власна сторінка. Тепер відредагувати свій профіль. Почніть з фотографії. Натисніть на напис в центрі «Завантажити фотографію», виберіть своє фото і додайте його на сторінку.
4
Пункт «Основне». Тут заповнюється ваша основна інформація: стать, сімейний стан, дата народження, рідне місто, мову. Також можна вказати імена родичів, якщо такі є (брати/сестри, батьки, діти).
5
Пункт «Контакти». Тут вкажіть інформацію про те, як з вами можна зв'язатися: мобільний телефон, домашній телефон, номер icq, skype, особистий сайт і т.д.
6
В пункті «Інтереси» заповніть інформацію про свою життєву діяльності, захопленнях, улюбленій музиці, фільмах, телешоу, книгах, іграх, цитатах. Напишіть коротко про себе.
7
Інші пункти «Освіта», «Кар'єра», «Військова служба», «Місця» і «Переконання» заповніть аналогічним чином.
8
В налаштуваннях сторінки ви можете змінити свої ім'я та прізвище, обов'язково вказавши причину. Також можете додати нікнейм. Можете змінити адресу електронної пошти, номер телефону, адресу сторінки і ще багато інших параметрів.