Як відключити повідомлення на пошті. Як прибрати повідомлення від facebook на пошту.

Часом при реєстрації на сайті люди забувають відключати розсилку повідомлень на пошту про вхідні повідомлення, новинах сайту, додаванні користувачів і так далі. Коли вони починають активно користуватися сайтом, ящик виявляється заваленим оповіщеннями. Вирішити цю проблему можна, відписавшись від їх отримання.
Інструкція
1
Якщо ви хочете відписатися від одержання повідомлень поштою від соціальної мережі Вконтакте, відкрийте в браузері вашу персональну сторінку та виберіть в меню зліва пункт "Налаштування".
2
Перейдіть на вкладку «Сповіщення». У самому низу сторінки будуть настройки відправки сповіщень на вашу поштову скриньку, виберіть у спадному меню «Ніколи не оповіщати», натисніть кнопку «Зберегти» і обновіть сторінку. Також ви можете налаштувати отримання повідомлення про події певного типу, налаштувавши їх в цьому ж пункті меню. Зручно, наприклад, налаштувати головні оповіщення, знявши відмітку про вхідні повідомлення.
3
Якщо у вас є аккаунт на сайті Last.fm, і ви хочете відписатися від одержання повідомлень, натисніть на меню, що випадає в правому верхньому кутку поряд з ім'ям вашого профілю. Виберіть пункт "Налаштування".
4
Перейдіть на вкладку «Електронна адреса». У самому низу сторінки відзначте прапорцем останню позицію «Ніколи не пишіть мені на пошту" і збережіть зміни.
5
відпишіться від отримання оповіщень в Twitter, зайшовши на сайт і відкривши в випадаючому меню у правому куті "Налаштування". Відкрийте вкладку «Повідомлення» і зніміть всі позначки. Збережіть зміни.
6
Якщо ви хочете відписатися від розсилок з якого-небудь форуму, відкрийте налаштування вашого профілю і відзначте галочками всі пункти, за якими вас може оповіщати система. Збережіть зміни. Цей пункт застосуємо до всіх форумам стандартного типу оформлення, однак на різних ресурсах настройка сповіщень може розташовуватися в різних розділах форуму.
7
Скасуйте підписку про отримання оновлень з сайту Facebook, відкривши в правому верхньому куті в випадаючому меню налаштування вашого акаунта. Зліва виберіть пункт «Повідомлення». У вас відкриється перелік налаштувань з випадають меню навпроти, виконайте потрібні зміни, збережіть їх і обновіть сторінку.
Зверніть увагу
Будьте уважні з настройками оповіщень, будь-яку розсилку можна відключити.
Корисна порада
Чи не відключайте розсилки повністю, щоб не пропустити важливих повідомлень від адміністрації.