Як зменшити споживання енергії. Як знизити енергоспоживання в квартирі.

Оплата за спожиту електроенергію забирає значний відсоток сімейного бюджету. Ціни на неї зростають щороку, і якщо не витрачати електрику економно, то щорічно сума в квитанції збільшується стабільно в більшу сторону. Щоб значно скоротити витрати, слід зробити кілька заходів, що дозволяють скоротити споживання.
Вам знадобиться
  • - багатотарифний прилад обліку;
  • - енергозберігаючі лампочки;
  • - економне використання електроенергії.
Інструкція
1
Найефективніша міра по економії - це поставити багатотарифний лічильник, який дозволяє проводити оплату за різними тарифами протягом дня і ночі, а при використанні трехтарифного приладу ви зможете економити ще більшу суму.
2
Для зміни приладу обліку придбайте лічильник з двома або трьома тарифами, зверніться із заявою в постачає електрику компанію.
3
Після зміни електролічильника користуйтеся енергоємними приладами в період найнижчого тарифу. Найнижча оплата за споживану електроенергію - це нічні години, які починаються з 23 годин і тривають до 6 години ранку. Включайте пральну, посудомийну машину саме в ці години. Також намагайтеся перегладіть все білизна у вечірній час.
4
Включайте пральну і посудомийну машину тільки при повному завантаженні барабана. Це також сприяє економії.
5
Змініть всі електролампочки в квартирі на енергозберігаючі. Коштують вони значно дорожче звичайних ламп розжарювання, а й працюють значно довше. До того ж, це дозволить скоротити оплату за електрику без шкоди для освітленості квартири. Але, незважаючи на те що ви поміняли лампочки, все ж виключайте їх у міру того, як в їх використанні більше не потребуєте.
6
Також вимикайте телевізор і комп'ютер, якщо виходите надовго у господарських справах або після того, як всі передачі переглянуті, а необхідності у використанні комп'ютера більше не існує на сьогоднішній день.
7
Після того як ви зарядили телефони, фотоапарати та іншу техніку, яка вимагає зарядки від електромережі, висмикуйте зарядний пристрій з мережі. Це хоч і дрібниця, але все-таки допомагає заощадити кілька кіловат.
8
Все заходи в сукупності дозволять знизити витрати з оплати за електроенергію, як мінімум, на третину, але і ця сума у розрахунку за один рік буде суттєво економити ваш сімейний бюджет.
Енергоспоживання в квартирі можна зменшити декількома способами. Перш за все, щоб зменшити свої витрати з оплати електроенергії змініть лічильник на двухтарифні або багатотарифний і підключайте енергоємні прилади тільки в години найбільш низького тарифу.
Інструкція
1
Змініть в квартирі всі лампочки на енергозберігаючі, класу А. Це дозволить істотно знизити споживання електроенергії.
2
Змініть електролічильник і підключайте пральну і посудомийну машини в години найбільш дешевого тарифу. Прасувати білизну також краще в цей час.
3
Пральну і посудомийну машини підключайте при повному завантаженні. Це дозволить додатково заощадити витрати з оплати води.
4
Виходячи з кімнати, коридору, туалету завжди вимикайте світло. Дотримуючись цього правила, і не забуваючи про нього, ви навчитеся економити електроенергію.
5
Вимикайте телевізор, комп'ютер, коли у вас більше немає потреби в цих приладах. У багатьох виробилася звичка включати всі з ранку і не вимикати до пізнього вечора або навіть спати з увімкненим телевізором і комп'ютером.
6
Зарядивши телефон або фотоапарат, висмикуйте зарядний пристрій з розетки. Це хоч не суттєво, але все ж допомагає знизити енергоспоживання.
7
Коли дивитеся телевізор, включайте приглушене освітлення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8sYxN9VlZ1w