Як побудувати правильний будинок.

Зараз людство все більше тягнеться до природи, багато обзаводяться приватними ділянками та особистими будинками на них. Переваг таких будинків маса. І будівництво заміського будинку, виявилося, не тільки нескладне, але і приємне заняття.
Інструкція
1
Почніть будівництво з самого побудови проекту вашого приватного будинку. Ви можете придбати готовий проект, але він не порадує вас своєю оригінальністю та унікальністю. В цілому всі продаються проекти схожі один на одного.
2
Якщо ви хочете, щоб ваша ділянка й будівлі на ньому вражали сусідів і гостей своєю незвичайністю, то можете запросити архітектора. Спеціаліст детально розпитає вас про те, який результат ви хочете отримати в результаті і орієнтуючись на цю інформацію, розробить проект будинку та інших будівель.
3
Ви можете зробити проект і самостійно. Але враховуйте - в цій справі все-таки необхідні знання та навички фахівця. Якщо у вас таких немає, не ризикуйте - зверніться за допомогою.
4
Отже, проект будинку готовий. Зазвичай будинок розташовується в 6-7 метрах від того краю земельної ділянки, яка прилягає до перехожої або проїжджої частини. Якщо будинок буде розташований ближче, то величезна кількість пилу і бруду вам забезпечено. Щоб ще мінімізувати кількість бруду, висадіть з цього боку смугу кущів або дерев. Вони служитимуть вам живоплотом.
5
Від країв, прилеглих до сусідських ділянкам, будинок повинен розташовуватися в 3-4 метрах.
6
Тепер настав час визначитися з матеріалами, з яких буде будуватися будинок. Найпопулярніші матеріали: дерево, цегла, піноблоки. Дерево - екологічно-чисте, термостійке. Цегла відрізняється своєю високою міцністю. Піноблоки володіють прекрасною звукоізоляцією, вогнестійкістю.
7
Для будівництва вам напевно доведеться найняти команду робітників. Поодинці вам буде дуже складно займатися такою грандіозною роботою. Співпрацюйте з командою майстрів, які втілюватимуть ваш проект в реальність. Прислухайтеся до їхніх порад, допомагайте їм, і тоді ви доведете всю свою роботу до кінця.