Як поставити авторизацію. Як ввести логін і пароль.

Процес авторизації при кожному вході на сайт або в програму часом забирає зайвий час. Для тих, кому незручно щоразу вводити свій логін і пароль, придумана функція автоматичної авторизації. Також останнім часом набула поширення функція входу через соціальні мережі, що значно скорочує час, який ви зазвичай витрачаєте на реєстрацію.
Інструкція
1
Якщо ви хочете додати автоматичну авторизацію на якомусь сайті, введіть свої дані для входу у відповідні поля, поставте галочку в пункті «Автоматичний вхід при кожному відвідуванні», виберіть у вікні браузера потрібні параметри збереження логіна і пароля і натисніть «Ок».
2
Скористайтеся функцією автоматичної авторизації через соціальні мережі, яка зараз доступна на більшості сайтів. Це може бути Twitter, Facebook, Myspace, Vkontakte і так далі. Знайдіть на сторінці входу на сайт піктограму, відповідну соціальної мережі, в якій у вас є обліковий запис. Натисніть на неї, у вікні дозвольте інтеграцію сервісів.
3
Якщо вам потрібно налаштувати автоматичну авторизацію в qip, відкрийте вікно конфігурації, натиснувши на піктограму з зображенням клієнта, перейдіть у вікні на загальні параметри. Перший зверху пункт відповідає за автоматичний вхід в систему, налаштуйте його відповідно до власних вподобань.
4
Виконайте настройку автоматичного входу в клієнт Miranda, відкривши налаштування програми. Виберіть пункт меню «Статус», поставте автоматичний вхід і автоматичне підключення при запуску програми. Застосуйте зміни.
5
Якщо ви хочете зробити автоматичну авторизацію для програми ICQ, тоді просто поставте галочки при вході на пунктах «Запам'ятати пароль» і «Автоматичний вхід».
6
Увімкніть функцію автозаповнення полів браузера. Для цього просто відкрийте налаштування програми і знайдіть відповідний пункт меню. Майте на увазі, що при цьому ваш логін і пароль будуть доступні для входу іншим користувачам вашого комп'ютера. В основному інформація про пароль знаходиться в зашифрованому вигляді, проте в Мозілли, наприклад, доступний його перегляд в звичайному вигляді, тому використовуйте для роботи майстер-пароль.
Зверніть увагу
Якщо ви поставите функцію автоматичного входу, простежте за збереження власних даних.
Корисна порада
Ніколи нікому не повідомляйте свої логін і пароль.