Як зшити рукавиці з флісу. рукавиці з флісу форма.

Фліс цінується завдяки теплоті і легкості зшитих з нього речей. Нерідко його використовують як проміжний шар, утеплюючий одяг. Втім, зовнішній вигляд цього матеріалу дозволяє вивести його і на лицьову сторону речей. Наприклад, можна зшити з флісу зручні теплі рукавиці.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - ножиці;
  • - фліс;
  • - шерсть;
  • - нитки;
  • - швейна машина.
Інструкція
1
Зробіть викрійку для рукавиць. Обведіть на аркуші паперу вашу кисть, потім по всьому периметру додайте 1-1,5 см припусків на шви. Відріз флісу складіть навпіл. Прикладіть до нього викрійку правої рукавиці і обведіть дрібному. Щоб форма не зрушується, її можна приколоти шпильками. Виріжте дві деталі для рукавиці на праву руку, потім ту ж послідовність дій виконайте для лівої.
2
Для утеплення і м'якості внутрішнього шару рукавичок зробіть підкладку з вовни. Ви можете купити готове вовняне полотно або зваляти його самостійно. Розстеліть на столі поліетиленову плівку. Розкладіть на ньому пасма вовни. Укладайте їх паралельно один одному, потім, коли буде готовий квадрат розміром трохи більше вашої руки, розкладіть другий шар матеріалу - пасма повинні розташовуватися перпендикулярно попередньому шару. Зробивши 3-4 шари, починайте їх звалюють. Для швидкості процесу краще використовувати техніку мокрого валяння. Змочіть заготовку з вовни і обробіть її віброшліфувальна машинкою. Якщо такої в господарстві не знайдеться, розтирайте шерсть вручну, знову і знову змочуючи і погладжуючи її.
3
Коли утворюється цілісне полотно, виріжте з нього деталь для рукавиці по викрійці без урахування припусків. Друга заготівля робиться так само. Потім вставте між деталями товстий картон. По периметру рукавиці викладіть шматочки вовни так, щоб вони захоплювали обидві сторони рукавиці. Пріваляйте ці шматочки, з'єднавши дві заготовки в єдине ціле.
4
Складіть флісові викрійки рукавиці лицьовою стороною всередину. Прострочіть їх на машинці швом "зигзаг". Виверніть рукавицю і вставте в неї вовняну підкладку. Виміряйте довжину отвори рукавиці. Відріжте шовкову стрічку такого ж розміру. Розкладіть її навколо отвору, половину ширини стрічки звернув всередину. Прострочіть стрічку швом "зигзаг" (його ширина повинна дорівнювати ширині окантовки). Стрічка з'єднає підкладку з лицьовою частиною і в той же час стане прикрасою рукавиці.
Зверніть увагу
Утеплені рукавиці-краги для дитини. Викрійка і опис. розмір: 5-6 років. Розкрій. З невеликими припусками на шви викроює по дві деталі 1, 2, 3 і планочку для утягіванія - дві деталі із згином. Якщо кроїмо не так на складеної вдвічі тканини, не забуваємо перевернути викрійки другий рукавиці.
Корисна порада
Покладіть долоню на папір і обведіть її фломастером або олівцем це деталь для тильного боку долоні, виріжемо її по контуру. Далі робимо викрійку іншого боку і пальчика, все покроково показується там. Коли викрійку рукавиці переводите на матеріал, наприклад, трикотажне полотно, обов'язково додаємо припуски на шви - не більше полусантіметра.