Як влаштуватися на роботу в турфірму. робота в турагентствах відгуки.

Більшість бажаючих працювати в туризмі приходить в цю професію з мрією про цікаві відрядженнях, презентаційних турах та інших приємних речах. Однак робота менеджера по туризму здебільшого пов'язана з переговорами, бронюванням квитків і умовляннями розгніваних клієнтів. Вам все ще хочеться працювати в цій сфері? Тоді складайте резюме, пишіть супровідний лист і готуйтеся до співбесід.
Інструкція
1
Посада менеджера з туризму може поєднувати в собі самі різні функції. Чим більша компанія, тим вужче коло обов'язків у кожного конкретного співробітника. Фірми-туроператори припускають варіанти роботи з формування агентської мережі в регіонах, а в турагентствах персонал більшу частину часу спілкується з клієнтами безпосередньо.
2
Новачкові варто розглядати великі компанії - там частіше відкриваються вакансії. Можливо, варто почати з нижчої посади, спробувавши себе, наприклад, в якості помічника менеджера або стажиста. На жаль, стажисти в більшості не отримують заробітну плату - вони працюють лише на відсотки або стаж.
3
Якщо ви хочете стати менеджером, не погоджуйтеся на пост кур'єра. Перебуваючи в статусі стажиста або помічника, ви вчитеся необхідним навичкам - спілкуванню з клієнтами, роботі з запереченнями, комплектації турів, вивчаєте спеціальні комп'ютерні програми з бронювання квитків. Кур'єр більшу частину часу проводить поза офісом, і шансів підвищити свою кваліфікацію практично не має. До того ж строчка із зазначенням подібній посаді навряд чи прикрасить ваше резюме.
4
Оберіть відповідні вакансії і пошліть за вказаною в них адресою своє резюме з обов'язковим зазначенням посади, на яку ви претендуєте. Непогано докласти супровідний лист і свою фотографію. Через пару днів після відправлення зателефонуйте в компанію і поцікавтеся, чи отримані ваші папери.
5
Готуючись до співбесіди дізнайтеся якомога більше про компанію, в яку хочете влаштуватися. Відвідайте її сайт, вивчіть пропоновані програми, почитайте відгуки клієнтів. Непогано подивитися і інші сайти, присвячені туризму. Розмовляючи з представником роботодавця, обов'язково згадайте про те, що вам вдалося дізнатися.
6
Під час співбесіди ведіть себе максимально ввічливо і коректно, не сперечайтеся з опонентом. Врахуйте, що коректність, неконфліктність і впевненість - важливі якості для майбутнього менеджера з туризму.
7
Якщо вам запропонували оплату менше, ніж ви очікували, з'ясуйте, на яких умовах і коли ви можете розраховувати на її зростання. Не завищувати вимоги, якщо у вас немає досвіду роботи в сфері туризму. Щоб диктувати умови, необхідно мати свою базу і певні напрацювання. Зате вже через рік ви зможете претендувати на більше - в цій компанії, або ж у її конкурентів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IODqsQTopWg
Співбесіда при прийомі на роботу - це завжди дуже делікатне момент. Тим більше якщо це вже далеко не перша спроба отримати бажану посаду. Головне дати зрозуміти, що ви впевнений і знає свою справу людина.
Інструкція
1
При прийомі на роботу в турфірму треба підготуватися заздалегідь, продумати питання, які вам зададуть, і відповіді на них. Будьте готові до того, що питання будуть стосуватися не тільки вашої специфіки, а й спрямовані на перевірку стресостійкості, вміння працювати в колективі.
2
Складіть резюме. Воно повинно містити всю необхідну про вас інформацію. Вкажіть ваші персональні дані, адреса та контактні телефони, сімейний стан і місця попередньої роботи. Залишене після бесіди резюме не залишиться без уваги, оскільки це говорить про ваш серйозний намір щодо посади, готовності до робочого процесу.
3
При формуванні першого враження актуальним останнім часом є візуальний фактор. Якщо чисто зовні людина приємний, то і працювати з ним теж буде приємно.
4
Намагайтеся бути не надто наполегливим, але і занадто скромним і тихим теж бути не варто. Інакше серед інших кандидатів вас просто не помітять. Стандартні вимоги до посади в турфірмі: досвід роботи в туризмі, знання галузі, вміння працювати в системі майстер-тур, знання основних туристичних технологій, англійська мова - рівень, достатній для ведення ділової переписки та спілкування з партнерами. Вагомим при прийомі на роботу є також особисті якості - доброзичливість, уважність і акуратність.
5
Намагайтеся показати своє ставлення до роботи, прагнення до професійного розвитку і наскільки важлива для вас ця робота. І ви напевно займете бажану посаду і перейдете зі статусу здобувача в статус співробітника турфірми.