Як в'язати іграшку. Як зв'язати іграшку для машини.

Пальчикові ляльки - відмінний спосіб розвеселити дитину, а також визнаний багатьма інструмент розумового і творчого розвитку дітей. У цій статті ми розглянемо техніку в'язання простої форми круглої пальчикової іграшки, яку ви можете використовувати в якості основи для будь-якого персонажа - наприклад, героїв мультсеріалу «Смішарики».
Інструкція
1
Так як в якості основи для пальчикової іграшки використовується куля, візьміть гачок потрібного діаметру і бавовняну або вовняну пряжу.
2
Почніть в'язати кулю по звичайній техніці збільшень і убавок петель у в'язанні гачком, використовуючи стовпчики без накиду.
3
Коли ви почнете збавляти останні ряди петель, формуючи нижню частину готового кульки, що не довязивайте його - внизу повинна вийти дірочка, яку потрібно наповнити синтепоном або іншим м'яким наповнювачем. Набивайте наповнювачем кулька поступово, вкладаючи всередину по шматочку м'якого матеріалу.
4
Після того, як кулька заповнений синтепоном, почніть в'язати трубочку, яка заверне всередину кульки і стане отвором для пальця.
5
Навколо отвори в основі кульки пров'яжіть ряд звичайних стовпчиків без накиду, зачіпляючи гачок за задню дужку петлі. Провязав такий ряд, продовжуйте в'язати стовпчиками без накиду або стовпчиками з накидом по спіралі, формуючи подовжену трубочку.
6
Щоб прискорити процес в'язки, рекомендується використовувати стовпчики з накидом. Зв'язавши 4-5 рядів стовпчиків, починайте збавляти петлі через одну, щоб трубочка звужувалася вниз, і довяжіте її до того моменту, поки її кінець НЕ замкнеться.
7
Закріпіть і обріжте нитку, за допомогою гачка Протягніть її через петлю. Потім просуньте вийшла трубочку всередину кулі, вивернувши її навиворіт за допомогою пальця. Сформується отвір, в який ви зможете вставити палець - ваша іграшка готова.
8
Залишилося пришити до неї аксесуари, риси обличчя, руки, і інші елементи, які зроблять іграшку цікавіше і оригінальніше.