Герметичність клапанів: Як і чим перевірити.

Від правильної роботи газорозподільного механізму автомобіля залежить його комфортність експлуатації. Одна з ключових роль в цьому процесі відводиться впускних і випускних клапанів. Вони повинні щільно прилягати до своїх сідел на голівці блоку циліндрів, щоб в камері згоряння створювалося відповідний тиск.
Вам знадобиться
  • - набір плоских щупів;
  • - гас;
  • - спеціальний шаблон або широка слюсарна лінійка;
  • - притиральні паста;
  • - пристосування для притирання клапанів.
Інструкція
1
Перевірте герметичність сполучення клапана і його сідла на голівці блоку циліндрів (ГБЦ). Для цього зніміть її. Очистіть ГБЦ і корпус підшипників від нагару і бруду і нагару, отмойте її від масляних відкладень, видаліть металевою щіткою зі стінок камер згоряння відкладення.
2
Огляньте уважно головку блоку циліндрів і корпус підшипників. Вони повинні бути цілими, без тріщин. Огляньте робочі поверхні опор розподільного вала, корпуса підшипників і стінки посадочних отворів гидротолкателей, задираки і сліди наволакивания металу не допускаються. Сідла і направляючі клапанів повинні щільно сидіти в тілі ГБЦ. Їх зміщення при роботі ГРМ не припустимо. Сідла і клапана не повинні мати слідів прогорання і тріщин.
3
Перевірте площинність ГБЦ спеціальним шаблоном. Якщо його немає, то можна перевірити її за допомогою широкої слюсарної лінійки. Для цього прикладіть її ребром по діагоналі до нижньої привалочной площині головки блока. Переконайтеся у відсутності зазору між нею і ребром лінійки. Він може спостерігатися як по краях, так і в середній частині площини. Заміряйте зазор по обох діагоналях плоскими щупами. Максимально допустиме значення - 0,1 мм. Якщо розмір більше допустимого, то слід профрезеровать привалочную площину або замініть її.
4
Перевірте герметичність головки блока циліндрів. Для цього заглушите на її торцевій поверхні вікно подачі охолоджуючої рідини до термостата. Переверніть головку і заповніть гасом її внутрішню сорочку охолодження гасом.
5
Переконайтеся у відсутності витоку гасу з ГБЦ. Якщо вона виявлена, а також коли на привалочной поверхні є раковини, то можна або відремонтувати головку блоку, скориставшись холодної зварюванням, або замінити її.
6
Перевірте герметичність клапанів головки блоку циліндрів. Для цього покладіть її на горизонтальну поверхню привалочной площиною вгору. Заповніть камери згоряння головки блока циліндрів гасом і зачекайте кілька хвилин. Зниження рівня означатиме негерметичність одного або обох клапанів.
7
Усуньте негерметичність клапанів їх притиранням до сідла, якщо на ньому і тарілці клапана немає тріщин і механічних пошкоджень. Для цього зніміть Маслос'емниє ковпачок з клапана. Витягніть клапан з направляючої втулки. Нанесіть на робочу його частина притирочную пасту, зазвичай застосовують «Діамантову». Встановіть клапан в ГБЦ і закріпіть на його стрижні пристосування для притирання.
8
Натисніть на клапан до сідла, поверніть його з боку в бік. Приблизно після 10-15 рухів розгорніть його на 90 ° і продовжите процес. Притирання проводите до утворення рівномірної поверхні на сідлі і тарілці клапана. Видаліть залишки притирочное пасти з обох елементів. Встановіть клапан на місце у зворотному порядку. Замініть маслознімні ковпачки.