Як зміцнити розетку.

Розхитані в гніздах розетки не тільки заподіюють незручність у використанні, але і потенційно несуть велику загрозу для здоров'я людини. Коротке замикання призведе до виведення з ладу електроприладів, а оголений дріт може привести до удару струмом.
Інструкція
1
Обесточьте розетку. Для цього в електрощитку, що знаходиться в під'їзді, опустіть пакетний вимикач, який живить всю квартиру або автоматом відключіть ту лінію, від якої живиться розеткова група. Обов'язково перевірте, чи немає струму в розетці. Використовуйте для цього тестер або індикаторну викрутку. Якщо ви не маєте ні того, ні іншого - включіть в неї електроприлад, будь то фен або електрочайник. Якщо не працює - напруги немає. Втикайте і витягуйте вилку акуратно, притримуючи корпус розетки руками.
2
Викриття гвинт, притримує кришку розетки, і зніміть цю кришку. Випала розетку вставте в підрозетник, а викруткою закрутіть до упору гвинти, що утримують лапки-розпірки. Поставте кришку назад і закріпіть її гвинтом. У більшості випадків такої операції буде достатньо, щоб зміцнити бовтатися раніше розетку.
3
Якщо цей спосіб не спрацював, спробуйте надійти трохи інакше. Виконайте все ті ж операції до моменту закручування гвинтів розпірок. Тільки цього разу гвинти НЕ закручуйте, а послабте. Між лапками-розпірками і стінками підрозетника підкладіть шматки штапика або невелику деревинку. Вставка повинна щільно триматися. Тепер закрутіть гвинти і надіньте кришку. Лапки повинні притиснути деревинку до стінок коробки розетки, яка повинна надійно триматися всередині підрозетника.
4
Є ще один спосіб більш грунтовний, складніший у виконанні, але набагато більш надійний, ніж вищеописані. Придбайте в магазині електротоварів подрозетник з шурупами для кріплення фланця і розетку типу Vi-ko. В самому пристрої повинні бути отвори для шурупів.
5
Демонтуйте розетку повністю, заізоліруйте дроти. За допомогою перфоратора трохи розширте діаметр отвору, щоб можна було встановити новий підрозетник. Заведіть в нього живлять дроти і зміцните його в ніші за допомогою алебастру або цементного розчину. Дочекайтеся повного висихання сполучного матеріалу. Встановіть розетку не в 2, а в 4 точках, що стане гарантією міцності установки розетки. Увімкніть живлення і перевірте роботу електроприладу.