Як наловити багато риби.

Деякі рибалки практично завжди повертаються додому з гарним уловом. Вони не користуються браконьєрськими вивертами (динаміт і пр.), Але розуміють підказки, які дає природа.
Інструкція
1
Слідкуйте за погодою. Це один з найважливіших факторів хорошого клювання, причому обов'язково враховуйте пору року. Кожен сезон має свої характерістікі.Весной добре клює в штиль або при незначному вітрі, при цьому погода повинна стояти тепла. Хмарність значення не має. На клювання негативно впливають зміна погоди, а так же зиск або помрачненіе води. Хороша літня рибалка припускає нежаркую погоду і слабосильний західний (або південно-західний) вітер. З підвищенням температури і цвітінням води клювання ухудшается.Осенью найкращий час для рибної ловлі - це Затишне, чи не дощова погода. Її зміна в гіршу сторону негативно позначається не тільки на фізичному самопочутті рибалок, але і на їх настрої, т.к. клювання сходить на нет.Первий лід в поєднанні з холодною погодою без дощів і хуртовин - ідеальні умови для зимової риболовлі. З пониженням температури та збільшенням опадів клювання слабшає.
2
Звертайте увагу на сонячну активність. Яскраве світло приємний людині, але для риб він є джерелом апатії, вони можуть на довгий час втратити апетит. Це не грає на руку рибалці. Тому вирушайте на риболовлю або рано вранці або удіте в тіні.
3
Прикормлюємо рибу. Рибалки, які користуються прикормом, як правило, більш щасливі. Способів виготовлення прикорму дуже багато. Їм приділено достатньо уваги в різноманітних статтях, сайтах і книгах. Ось один з типових рецептів. Беруться 1 кг панірувальних сухарів, 250 мл соняшникової макухи, 250 мл конопляного макухи, 250 мл меленого «Геркулеса», 200 г цукру. Все ретельно подрібнюється і змішується в одній ємності. Безпосередньо перед риболовлею додайте по 200 г опаришів і рубаних черв'яків. Додаючи воду невеликими порціями, ретельно перемішуйте підгодовування. Необхідна консистенція - волога розсипчаста суміш. Після 25-30-хвилинної паузи, додайте ще трохи води з ароматизаторами (масла, фруктові есенції, кориця, ванілін і т.д.), перемішайте, ліпіть грудки. Прикорм готовий.