Як підстригти волосся каскадом. Як підстригтися каскадом домашніх умовах.

Стрижка «Каскад» - одна з найбільш універсальних. Існує багато варіантів її виконання, тому вона підходить для осіб будь-якої форми і волосся різної текстури, структури, густоти. Виконується ця стрижка досить легко і не вимагає якогось складного догляду за собою. Також популярність її пов'язана з тим, що існує величезна кількість варіантів укладання. Крім того, хвилясті волосся різної довжини виглядають дуже красиво і жіночно.
Інструкція
1
Підготуйте волосся до стрижки. Якщо голова занадто брудна, то вимийте її. В іншому випадку достатньо змочити волосся з пульверизатора і добре розчесати.
2
Виділіть потиличну, тім'яну та скроневу зони. Закріпіть волосся за допомогою затискачів.
3
Відокремте на маківці пасмо розміром приблизно 1,5 на 1,5 см, відчісуйте її вгору перпендикулярно голові і зістрижіть на тому рівні, який вам потрібен. Це буде контрольна пасмо, до неї потім будуть підтягуватися інші волосся. Можна взяти пасмо не так на маківці, а з тім'яної зони - тоді конфігурація стрижки вийде трохи інша.
4
Підстрижіть волосся потиличної зони. Відділяючи горизонтальними проділами невеликі прядки, підтягуйте їх вгору до контрольної і зрізайте на її рівні. Обробіть все волосся потиличної зони. У результаті повинно вийти, що верхні волосся буде коротше нижніх.
5
Підстрижіть волосся тім'яної зони. Тут існує кілька варіантів стрижки. Можна підстригати волосся, орієнтуючись на довжину контрольного пасма, а можна - на довжину попередньої (метод створення волосся рівної довжини). У другому випадку вийде, що волосся у особи будуть коротшими. Який би варіант обробки ви не вибрали, рухатися потрібно від потилиці до лоба і відокремлювати пасма горизонтальними проділами.
6
Обробіть волосся в скроневих зонах. Відділяючи горизонтальними проділами волосся на скронях, відчісуйте їх вгору і зістригайте на рівні передніх пасом.
7
Зробіть, якщо потрібно, чубок. Вичешіть все волосся кілька разів, прибираючи при цьому зайві волоски, які псують стрижку. Якщо волосся тонке, то можна обробити стрижку філіровочнимі ножицями, щоб вийшов додатковий обсяг.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tGzwvvWAT8w
Зверніть увагу
Не дивлячись на те, що стрижка «Каскад» підходить майже всім дівчатам, найкраще вона виглядає на прямих або трохи хвилястих волоссі. На сильно кучерявих волоссі вона буде не дуже помітна, тому якщо у вас таке волосся, але ви все одно зважилися на стрижку, будьте готові, що вам доведеться щоразу мучитися, щоб укласти її в красиву зачіску. А ось для тонких і ослаблених волосся вона може стати справжнім порятунком, так як візуально додасть їм обсягу і густоти.